• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    RCR
    RCR --- ---
    Mimochodem, tri ze ctyr lidi u komise neznam... vite o nich nekdo neco?
    Doc. PhDr. Karel Kohout, CSc.
    Mgr. Milan Demjanenko
    PhDr. Miloš Chlad, CSc.
    RCR
    RCR --- ---
    LIMEA: Ped vyzkum je u Hradeckyho hodne o statistice, kterou pred nama skola ponekud tajila a pokud vim, nikdy nedopustila realne konani tohoto volitelneho predmetu. My jsme to resili tak, ze jsem si dvakrat pujcil ucebnu a projel to s holkama, aby uspely.
    Hradecky je dalsi z tech, kteri nejake to penzum znalosti ocekavaji... Dale rozhodne Dubsky.
    My mame tedka nejakou partu veci ke statnicim... http://www.award.cz/gallery/main.php?g2_itemId=55236&g2_page=1
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    SIAN: super ...:) hele prosimte jelikoz Hradecky mi nedal zapocet, nemas nahodou nejake zapisky z ped. vyzkumu? a pak taky didaktiku dospelych od Vacinky nejaky zapisky by se hodily ke zkousce, nechci se ucit moc z prezentace to nemusim..Kdyztak pls posta
    RCR
    RCR --- ---
    GNURET: Ja jsem ted odevzdal index a cekam na statnice z VZD. Havlik mi prisel docela fajn - narozdil od mnoha jinych kantoru vyzadoval nejake znalosti.
    LIMEA: Ja s nim celkem diskutoval a v pohode, ono jde asi o to, jestli ma takova provokace hlavu a patu.
    LUCIS
    LUCIS --- ---
    MANICCA: něco mám, včetně nějakejch zadání testů ke zkoušce, měli by být stejný snad;) napiš mejl do pošty a pošlu ti to..
    MUZA
    MUZA --- ---
    LIMEA: presne to jsem si myslela...
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    GNURET: ahojky. Havlikova zkouska u nas probihala tak, ze vypsal asi 5 temat z tech,co jsou v jeho skriptech na tabuli, ocisloval je - a na prazdne papiry napsal cisla a nasledne rozdal - takze od souseda se opisovat nedalo :) Bylo to ve stylu ze dostanes tema a "napis co vis".Potrpi si ale na fakta a ne na reci kolem. V tom pripade lidi i s popsanymi papiry vyhazoval. Doporucuju fakt peclive se pripravit a neprovokovat. Hodne lidi vyhazuje. Jinak pri samotne zkousce si zamerne sedne dozadu za vas, a prolistovava zapoctove prace.
    GNURET
    GNURET --- ---
    zdravím! jsem ve druhým semestru na vzdělávání dospělých...zatím všechno v pohodě, zkoušky za 1.semestr ok, ale v květnu dělám zkoušku ze sociologie - máme Havlíka a přijde mi dost drsnej. Tak se chci zeptat někoho, kdo ho taky má nebo měl, jaká byla ta zkouška a vůbec nějaký info o něm a o sociologii, díky T.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    KODLIK: Taky jsem na to chtěla jít. Ale nepodařilo se mi našetřit a nejsou bohatí sponzoři :-)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    LUCIS:, PUSSYFOOT: díky :)
    a studujete přímo někdo ty Manažerská studia - řízení lidských zdrojů.? nevíte jaké to je.... příjde mi to docela zajímavé... ale tak podle popisu na internetu se toho taky moc nepozná
    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    ŠKOLA rozhodně není náročná během studia se nemusíš bát že tě vyhodí . ale například u státnic těm kteří na to srali to dávají profesoři sežrat a to třeba tak že jich polovinu vyhodí :) bez keců
    LUCIS
    LUCIS --- ---
    KODLIK: sem teprve v prváku, ale řekla bych, že tahle škola není o tom, že si něco zaplatíš..první zkoušky byly sice fraška, ale nemyslím, že to bylo kvůli tomu, že je škola soukromá..přecejen, když děláš opravdu hovno vyhoděj tě i z nejvíc placený školy..pokud tě obor zaujal, tak do toho jdi, škola je v poho;)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    Zdravím... Možná mám asi hloupý dotaz (a předem se za něj omlouvám), ale uvažuji o této škole, tak jsem se chtěla zeptat... :) Některé soukromé školy stačí zaplatit a člověk vystuduje, některé jsou dobré, člověk se na to musí připravovat a něco mu to učení dá.... Líbí se mi tu obor Manažerská studia - řízení lidských zdrojů (bakalárské studium)... Zajímalo by mě na jaké úrovni je přibližně tato škola.... předem díky za odpověď
    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    a zde vypracované otázky z minulého rocku některé se shodují některé ne

    statnice-v3.zip (788443 B)
    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    pro velký zájem nadhazuji ještě strašáka = okruhy otázek ke státnicím pro tento rock ..

    Okruhy SMK Bc SZZ 2009.pdf (123252 B)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    PUSSYFOOT: paráda! tisíceré díky!!! :)
    LUCIS
    LUCIS --- ---
    PUSSYFOOT: pecka, díky moc!se cení:)
    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    Malý dárek pro studenty Sociální a masové komunikace, je tam vsechno mozne co jsem za dobu studia na této škole nahrabal.

    škola.zip (3577380 B)
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    Prosím vás nevíte zda najdu někde na netu k stažení :
    Dějiny českého novinářství a českých novinářských spolků,
    skripta Historie masové komunikace,
    skripta Úvod do sociologie (Radomír Havlík),
    Vybrané kapitoly z psychologie( Marie Farková),
    Etika a logika v komunikaci( Olga Nytrová, Marcela Pikálková)
    či příklady seminární práce na Logiku a interpretační procesy ?

    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    tak jsem se rozhodla,ze to zkusim...snad to dam,pac za takovy prachy bych mela luxus fotak a takhle nebudu mit ani na zakladni objektiv:o/ :D

    chtela bych si zacit neco cist..nemate nekdo seznam literatury pro prvni rocnik dalkovyho studia specialni pedagogiky-vychovatelstvi?
    diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam