• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MIKEYLA: aaaa... můj oblíbený profesor Novotný :))) všechno vim, všechno, znám, vod všeho mám klíče a vy ostatní ste úplně blbý :)))
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    UMA: tak paráda, výborná novina, Sojkové umřel manžel...:(((( a u státnic jí nahrazuje Novotný:((((, paráda.., máme se na co těšit..., ne že bych ho nemusela, ale on má tak trochu slabost pro blonďaté, kozaté spolužačky, co toho v hlavě většinou moc nemají:((((, myslím, že to mám jasné:((((
    UMA
    UMA --- ---
    MIKEYLA: taky bych radsi mezulana..) je to neprijemny mit nekoho, koho vubec neznas
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    UMA: máš pravdu, že to je jediné, co mě uklidnuje:D, jen si říkám, že bych toho Svobodu moc ráda vyměnila třeba za Mezuláníka, který na mě působí jako menší netvor:D, ale tak září to jistí..
    UMA
    UMA --- ---
    MIKEYLA: ber to jako nutne "zlo":) jsme na tom vsichni stejne.)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    UMA: od rána jde Terezka Říčařová a Vráťa co vím.., my jdeme s Johankou a Lůcou odpoledne.., asi umřu, šílený..., bože jak já nenávidím taková to veřejná ponižování:D
    UMA
    UMA --- ---
    MIKEYLA: jdu uz v 7.30.) vsechno urcite neumim, ted taky delam politickou kom. MK me teprve ceka a zatim pro me nejhorsi teda PK...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    UMA: no vidíš, to se nejspíš potkáme:), já jdu od 12:30 a jak jsi na tom? Už to všechno umíš? Já ani náhodou:D, aktuálně se učím Komerční kom., ale řekla bych, že největší maso je MK:(
    RCR
    RCR --- ---
    MIKEYLA: Ale prdlajs. K cemu resit otazky, mas umet obor a bud ho umis a statnice das a nebo neumis a statnice mozna muzes oddrtit, mozna. Hon za otazka jsem nechapal u maturit a nechapu ho ani u statnic, prijde mi to jako cesta jak projit skolou a vyhnout se komplexnimu pochopeni toho, co uci.
    UMA
    UMA --- ---
    MIKEYLA: ja sem na tom stejne jako ty, 4.6. statnice, a jak tak koukam, uplne stejna komise.)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    RCR: díky za podporu, ale obávám se, že to tak jednoduchý nebude:(,hlavně když se dovíš otázky ke státnicím místo v lednu až v kooncem března:( a do toho řešíš zkoušky letního semestru..., takže zpracování otázek zudíž tomu celkem odpovídá..a už se něco, co ansollutně nedává smysl:(
    RCR
    RCR --- ---
    MIKEYLA: Vsechny velky zkousky jsou hlavne o nervech, takze neboj, zvedni hlavu...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    zdravím všechny, vím, že je to asi hloupá otázka, ale nenajde se tady někdo, kdo má za sebou aktuálně 3. ročník z oboru Sociální a masová komunikace a nachází se tedy va 4. ročníku? Za 13 dní dělám státnice (Bc.) a jsem z toho víc, než na prášky.., v komisi mám samozřejmě lahůdku v podobě prof. J. Svobody.., mám pocit, že se hlavně MK nemůžu naučit.., je toho MRAKY a šílím.chjo..., nemáte někdo zkušenosti s prof. Svoboda, Štroblová, Sojková v podobě komise u SZZ? bojím, bojím...
    RCR
    RCR --- ---
    MODRAPUSINKA: Asi takhle: nemalo kantoru necte prace, ktery po studentech vyzadujou - takze se pak ztraci motivace delat veci poradne. Nektery nemaj vlastne zadny pozadavky na zapocet ci zkousku. Jo, je tam rada ucitelu, kteri jsou kvalitnimi prednasejicimi a mezi nimi jsou i taci, kteri maji pozadavky vetsi.
    Ve srovnani s CVUT, kde jsem byl predtim je to prochazka ruzovym sadem.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MYS_USATA: to mam.jsou bozi,nejen v tom,ze mi pujcili:)kazdopadne to bude prua jak na stredni-ucis se,nechod porad na ty konzerty,nesed porad toho internetu bla bla bla...
    RCR: nauci me se strasne flakat?tomu neozumim? ja si myslim spis,ze me nauci konece neco delat.doufam v to! jsem sest jet venku ze skoly a od ty doby jsem se nic neucila.myslim,ze vic se muj mozek flakat nemuze:o) a na tu skolu jdu proto,protoze jsem nenasla zadnou co by mi vyhovovala-bud bylo jen denni studium nebo byla mimo prahu a na karlovku bych fakt nedala prijimacky.bylo to raz na raz a tim padem nebyl nejak cas na pripravu ani a ja bohuzel nepatrim k lidem co vysvihnou prijimacky na vybornou jen takhle z fleku..
    JELLY
    JELLY --- ---
    *delala.)
    JELLY
    JELLY --- ---
    jedine co me odrazuje je ze je povinna nemcina, nechpu proc si nemuzu k angline zvolit francouzstinu kdyz sem ji delal nekolik let a chci v ni pokracovat:(...jinak mam zatim jen docela kladne reference..tak me zajimaj i ty vase:)
    JELLY
    JELLY --- ---
    ahoj po dvou letech na czu se rozhoduju kam dal a laka me management cestovniho ruchu prave na ujak..mate nekdo nejake reference? pripadny dik.)..
    RCR
    RCR --- ---
    MYS_USATA: Kdyz uz jsem zacal, tak ji taky dodelavam, ale v dany okamzik vyhrala prave proto, ze jsem chtel neprestat studovat - nezastavit se - a byl rijen :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    RCR: Předpokládám, že na tuhle školu jdou lidé proto, že se nedostali na státní a vš prostě nechtějí vzdát. Taky bych sem šla než nestudovat vůbec. Když zvážím, že obor, na který chci, je téměř bez šancí na přijetí, mít prachy, jdu sem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam