• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    RCR
    RCR --- ---
    SHMAIDA: Nevim o kolik jsi to nedala, ale me prislo, ze studijni oddeleni by se mohlo prejmenovat na oddeleni zazraku a kouzel. Ja jsem za cely studium nestihl snad nic vcas :)
    SIAN: Sama si za to...

    BTW: statnice mam za samy jednicky, zkouseli me Demjanenko a Chlad, ktery komentoval zkousku jako prijemnou. Rucniku si ani nevsimli, nebo ho neresili :) Takze jsem bakalar...
    UMA
    UMA --- ---
    SHMAIDA: ajaj...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    se z toho našeho ústavu poseru, teď koukám na stránky a aktuality a tam je, že ten kdo nezvlád splnit studijní povinnosti si ještě může zažádat u prorektora, aby byl puštěnej ke státnicícm v září... to je z 20.5.
    když sem tam byla 13.5., tak mi řekli, že mám už smůlu, že prostě musím opakovat... to sou fakt hustý...
    NATHALLKA
    NATHALLKA --- ---
    MIKEYLA: Nevim jaký zkušenosti s nim máš ty, ale jednu holku od nás vyhodil od zkoušky právě proto že měla mini a výstřih. A docela jí u toho předevšema seřval, že neni na diskotéce, ale na akademický půdě.
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    UMA: jo no, co nadělat...a nejvíc vtipné je, že tyhle výborný studentky si to zařídily tak šikovně, že u něj psaly bakuli:D, ale samozřejmě je nechci drbat..., tak snad mi odpustěj moji nevoli
    Jinak samozřejmě výstřih nenosím a blondýna pochopitelně taky nejsem:((((
    UMA
    UMA --- ---
    MIKEYLA: ne!!!! chudak:((((
    a namachrovanej typanek novotny...to potes. mini ani vystrihy nenosim...takze se z nej holt neposrat a doufat, ze mi to odpusti:D
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MIKEYLA: heh, tak to mi fakt nehrozí
    jednak proto, že na to nemám ani kozy, ani nohy a hlavně, opakuju ročník, takže leda tak příští rok :-/
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    SHMAIDA: jj:D, hlavně jen, aby jsi měla krátkou sukýnku a mega výstřih, pak to máš jednoduchý:(
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MIKEYLA: aaaa... můj oblíbený profesor Novotný :))) všechno vim, všechno, znám, vod všeho mám klíče a vy ostatní ste úplně blbý :)))
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    UMA: tak paráda, výborná novina, Sojkové umřel manžel...:(((( a u státnic jí nahrazuje Novotný:((((, paráda.., máme se na co těšit..., ne že bych ho nemusela, ale on má tak trochu slabost pro blonďaté, kozaté spolužačky, co toho v hlavě většinou moc nemají:((((, myslím, že to mám jasné:((((
    UMA
    UMA --- ---
    MIKEYLA: taky bych radsi mezulana..) je to neprijemny mit nekoho, koho vubec neznas
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    UMA: máš pravdu, že to je jediné, co mě uklidnuje:D, jen si říkám, že bych toho Svobodu moc ráda vyměnila třeba za Mezuláníka, který na mě působí jako menší netvor:D, ale tak září to jistí..
    UMA
    UMA --- ---
    MIKEYLA: ber to jako nutne "zlo":) jsme na tom vsichni stejne.)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    UMA: od rána jde Terezka Říčařová a Vráťa co vím.., my jdeme s Johankou a Lůcou odpoledne.., asi umřu, šílený..., bože jak já nenávidím taková to veřejná ponižování:D
    UMA
    UMA --- ---
    MIKEYLA: jdu uz v 7.30.) vsechno urcite neumim, ted taky delam politickou kom. MK me teprve ceka a zatim pro me nejhorsi teda PK...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    UMA: no vidíš, to se nejspíš potkáme:), já jdu od 12:30 a jak jsi na tom? Už to všechno umíš? Já ani náhodou:D, aktuálně se učím Komerční kom., ale řekla bych, že největší maso je MK:(
    RCR
    RCR --- ---
    MIKEYLA: Ale prdlajs. K cemu resit otazky, mas umet obor a bud ho umis a statnice das a nebo neumis a statnice mozna muzes oddrtit, mozna. Hon za otazka jsem nechapal u maturit a nechapu ho ani u statnic, prijde mi to jako cesta jak projit skolou a vyhnout se komplexnimu pochopeni toho, co uci.
    UMA
    UMA --- ---
    MIKEYLA: ja sem na tom stejne jako ty, 4.6. statnice, a jak tak koukam, uplne stejna komise.)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    RCR: díky za podporu, ale obávám se, že to tak jednoduchý nebude:(,hlavně když se dovíš otázky ke státnicím místo v lednu až v kooncem března:( a do toho řešíš zkoušky letního semestru..., takže zpracování otázek zudíž tomu celkem odpovídá..a už se něco, co ansollutně nedává smysl:(
    RCR
    RCR --- ---
    MIKEYLA: Vsechny velky zkousky jsou hlavne o nervech, takze neboj, zvedni hlavu...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    zdravím všechny, vím, že je to asi hloupá otázka, ale nenajde se tady někdo, kdo má za sebou aktuálně 3. ročník z oboru Sociální a masová komunikace a nachází se tedy va 4. ročníku? Za 13 dní dělám státnice (Bc.) a jsem z toho víc, než na prášky.., v komisi mám samozřejmě lahůdku v podobě prof. J. Svobody.., mám pocit, že se hlavně MK nemůžu naučit.., je toho MRAKY a šílím.chjo..., nemáte někdo zkušenosti s prof. Svoboda, Štroblová, Sojková v podobě komise u SZZ? bojím, bojím...
    RCR
    RCR --- ---
    MODRAPUSINKA: Asi takhle: nemalo kantoru necte prace, ktery po studentech vyzadujou - takze se pak ztraci motivace delat veci poradne. Nektery nemaj vlastne zadny pozadavky na zapocet ci zkousku. Jo, je tam rada ucitelu, kteri jsou kvalitnimi prednasejicimi a mezi nimi jsou i taci, kteri maji pozadavky vetsi.
    Ve srovnani s CVUT, kde jsem byl predtim je to prochazka ruzovym sadem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam