• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    SIAN: ja furt cekam na rozvrh, mam zaplaceno ale nemaji to na uctu, tak snad dnes nebo zitra. pockej na kombinovanym je vyuka 8-21 hod? to snad ne!
    PETTRUSE
    PETTRUSE --- ---
    sian: takovou kolonku ani nemame v rozvrhu :)
    PETTRUSE
    PETTRUSE --- ---
    lol zacinat v 8 je uplne bezny, get over it
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    taky mame naprosto debilni rozvrh, a take napr. v patek do pul sedme...:(
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    MIKEYLA: kočko v jaký seš skupině?
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    to je fakt dementní rozvrh:(
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    máme cvíčko v pátek do 8 :D tam bude asi hojná účast. a 3x týdně do 8, no, letos to teda fakt vyšlo :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    no jako cvíčo od půl sedmé do osmy v úterý?:D ale kámoška v druháku má cvíčo v pátek do půl sedmé večer:D
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    FERYLA: ahoj ahoj:)), zdravím tě:)
    UMA
    UMA --- ---
    jojo to jsem myslela, ze je do 26 let no a me je pres a presto tu kartu mit musim...takze pak si nejsem jista, zda se jedna o isic..
    UMA
    UMA --- ---
    MANICCA: a neni isic limitovana vekem?...
    HABLYBABLY
    HABLYBABLY --- ---
    co je pls zas ta posrana studentska karta?? dalsi zpusob jak z lidi vytahnout penize??
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    FERYLA: už to taky není co to bejvávalo, s těma skriptama... dostávali sme je v elektr formě snad jenom v prváku a ve třetím semestru... teď si to už musíme kupovat, ale dycky se našel nějake hodnej a milej člověk, co je měl naskenovaný...
    to se nedá říct, v jakejch měsících to je... ale tak nějak

    třeba já můžu nabídnout Zpravodajství a publicistiku a Sociální psychologii od Havlíka :)
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    SHMAIDA: to máš pravdu, že za vše se tam platí:) Jenom 5 dní za semestr? Takže 2 dny v říjnu, 2 dny v listopadu a 1 den asi v prosinci co? A tu sobotu nebo neděli to určujou asi na studijíním co?

    já si tam brnknu...ale vypadá to dobře...sem slyšela že prej dálkaři maj všechny skripta a tak, což na denním není no...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    FERYLA: za všechno na UJAKu se platí :) ale kolik, to nevím, volej studijní.
    Výuka je 5 dní za semestr ... 2x víkend + so nebo ne. Když nedorazíš, nic se neděje, ale některý profesoři dávaj zápočty za účast na přednáškách. Důležitý je udělat zkoušky a odevzdat práce, jestli chodíš je tvůj boj :) ale z vlastní zkušenosti vím, že se to moc nevyplácí, nechodit... mně se to nevyplatilo tak, že musím opakovat :o)
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    čau chci se zepat...chci přejít na dálkový...platí se za to? a je to teda 1x za 14 dní v sobotu celej den? A když nedorazíte je z toho třeba práce navíc, nebo to je jedno? nebo jak to funguje?
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    tyvole, to je fakt rada!
    PETTRUSE
    PETTRUSE --- ---
    skoda ze neumite cist,co? :)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    SLOVA:Ach, děkuju. No už mi to jde, jsem konečně zapsaná, ale teď akorát nevim, jak je to s těmi předměty ... mám 0 v "předměty k zápisu" ... takže to mám chápat, že jsem nestihla se zaspat na ty volitelné?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    jj,me uz to taky jde:o)juchuuu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam