• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: jop dává:-)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: ty joo,super,diky:) jakoo ona tam dava fakt uplne vsechno:(((
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    jo a ještě jednu vlastně mám:
    1. Co to je Syndrom vyhoření 2. Co to je handicap(znevýhodněni) 3. Co je opakem integrace a její definice. 4. Kdo poprvé pojmenoval Rehabilitace(Jesenský) 5. Fáze přijeti nemoci rodinou 6. Popsat scestný(kolísavý)vývoj 7. Popsat některý z principu a metodu(jeden
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    varianta C ze zsp:
    1) Co je to intergrace? 2) Co je předmět speciální pedagogiky? 3) Předčasný vývoj 4) Otrokářské období 5) Vyjmenujte principy speciální pedagogiky 6) Metoda kompenzace 7) Vyjmenujte osobnosti speciální pedagogiky 8) Vyjmenujte fáze, kterými prochází rodina se znevýhodněným dítětem 9) Čím se zabývá psychopedie? 10) Co je Defektivita?....
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: super,diky:)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    mam taky dotaz a to ohledne praxi. jak ma pak vypadat ta nase prace z praxe, kolik ma stranek a co v ni jako psat? pripadne, nemate nekdo nakou co by ste mi poslali abych aspon mela predstavu? Nam nikdo nic nerekl..
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: kotvova.miroslava@ujak.cz



    BAARYNKA: ok, budu rada, ono je to snad celkem jedno, probrat se musi ucite tema s obema,tak co.. a klugerovou bych taky mela mit:)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: tak drzim palce a dej kdyztak vedet cos tam mela,pls.ja jsem v tomhle predmetu uplne ztracena.zatim me vsechno nejak bavilo a bavi,ale tohle vubec.absolutne nezazivny:(
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    A co takhle Sociologie - Havlík ? Slyšela jsem, že je to jedna z nejtěžších zkoušek...
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    FOXOVA: já jí minulej rok vybojovala,ale byla to docela sranda. mám nějaký výpisky ze zsp. tak pak můžu zaslat. sice nemám karkosovou( nebo jak se to jmenuje), ale klugerovou
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    MODRAPUSINKA: já píšu zsp zítra. je to dost o ničem předmět. kdo si má ty fáze, principy a tyhle blbosti pamatovat
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    :)) tak gratulace
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: hehe na dubskyho jsem sla s tim, ze za tri to bude - a bylo:]
    ovsem entler - to bylo vtipny. Obe dcery skoro 40tky horecky, cely noce jsem behala se zabalama a ja sla na zkousku s hopreckou taky. Hlava uplne uvarena, a rekla jsem u diskuze snad jen 3 slova a pouze jedno z toho bylo moje a ptal se me zda mi staci za dva nebo chci jeste bojovat o jednicku... takze jsem mu cela stastna podekovala a sla jsem domu:]
    _JP_
    _JP_ --- ---
    náhodou tu neni někdo, kdo by věděl jaká je zkouška z mikra?:)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    a ja si rikam proc mi tam nejde se pripojit uz od vcera. kua.potrebuju mejla na kotvovou.nejdou mi ani stranky ujaku
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    no to je hezky:D ujaku spadnul System..prej ho obnovej az zejtra a ja nevim v kolik mam zejtra fonetiku:D kteoru sem mimochodem nedal protoze sem mel 130bodů a bylo 137 potřebných:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: ok:)
    a jak jsi dopadla s dubskym? a co filosofie?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: ja je pak rada po tobe prevezmu:]]
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja jdu pristi sobotu na zaklady specialni pedagogiky s karkosovou a mam z toho uz ted nocni muru.ten predmet je uplne nejvic nudnej,spatne s emi to uci a ona je uplne tragickaaaa!kdyby jste nekdo mel nejaky podklady k tomuhle predmetu,tak beru vse:) diky
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: :D na tu sem uměl celý skripta a pak se zeptal na 3otázky ze seminárky
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    SOCKOVAN: hele Nytrova je trochu pošahaná, nevim jestli bych si vybrala zrovna jí.

    Zejtra obávaná politologie s Novotným, vim, že nevim nic:D doufám, že budu mít štěstí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam