• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    no a ja se ted musela smat typkovi co sedel vedle me na soc.psych. uplne vsechno opisoval z velkych archu papiru co mel pod sebou,takze se porad nadzvedaval a sustil s tim a byl z toho uplne spocenej a kdyz jsem se mu podivala do testu,tak tam mel napsano: ,,co vede jedince k delikventnimu chovani?"
    a jeho odpoved: prostituce,drogy,kradeze-cholerik,flegmatik,melancholik,sangvinik
    :DD to je pruser mit tahak a nejspis napsanej spatne:D
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Tak já teda taháka neměla. Slečna, která seděla v druhé řadě, tahák měla mezi nohama, dlouhej a složenej. Furt jí to padalo, tak na ně musela stoupat, shýbat se pro ně. Jsem celkem nechápala. Asi byl Havlík po obědě, tak mu energii sebralo trávení jídla.
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    JOINATAN: Je to poznat:)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    OoOoO takový kompliment :) sem dlouho cvicil, nejdriv zakladka a pak střední :)
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    JOINATAN: Tak kazdej neni takovej mistr na tahaky jako ty ze:))) vubec bych se nedivila kdybys mel na to uz taky nakej diplom:))
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    hmm tak taky musis umet s tima tahakama umet zachazet kdyz si je delas ;)
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    JOINATAN: jen v rychlosti prosel praci - povinnou cetbu a pak vartoval a dva lidi vyhodil kvuli tahaku :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    JOINATAN: ale ucit sem se musel, to je pravda
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MALLAJKA: AAaale jak se neda opisovat? staci tahak a je to, zadnej problem sem s tim nemel
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    WERCA23: je nejtěžší proto, že se téměř nedá opisovat :) pro ty, co na to maj nervy..
    já měla za dvě a je fakt, že jsem se učila 8 hodin, což je můj rekord na UJAKu :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: jop dává:-)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: ty joo,super,diky:) jakoo ona tam dava fakt uplne vsechno:(((
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    jo a ještě jednu vlastně mám:
    1. Co to je Syndrom vyhoření 2. Co to je handicap(znevýhodněni) 3. Co je opakem integrace a její definice. 4. Kdo poprvé pojmenoval Rehabilitace(Jesenský) 5. Fáze přijeti nemoci rodinou 6. Popsat scestný(kolísavý)vývoj 7. Popsat některý z principu a metodu(jeden
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    varianta C ze zsp:
    1) Co je to intergrace? 2) Co je předmět speciální pedagogiky? 3) Předčasný vývoj 4) Otrokářské období 5) Vyjmenujte principy speciální pedagogiky 6) Metoda kompenzace 7) Vyjmenujte osobnosti speciální pedagogiky 8) Vyjmenujte fáze, kterými prochází rodina se znevýhodněným dítětem 9) Čím se zabývá psychopedie? 10) Co je Defektivita?....
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: super,diky:)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    mam taky dotaz a to ohledne praxi. jak ma pak vypadat ta nase prace z praxe, kolik ma stranek a co v ni jako psat? pripadne, nemate nekdo nakou co by ste mi poslali abych aspon mela predstavu? Nam nikdo nic nerekl..
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: kotvova.miroslava@ujak.cz



    BAARYNKA: ok, budu rada, ono je to snad celkem jedno, probrat se musi ucite tema s obema,tak co.. a klugerovou bych taky mela mit:)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: tak drzim palce a dej kdyztak vedet cos tam mela,pls.ja jsem v tomhle predmetu uplne ztracena.zatim me vsechno nejak bavilo a bavi,ale tohle vubec.absolutne nezazivny:(
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    A co takhle Sociologie - Havlík ? Slyšela jsem, že je to jedna z nejtěžších zkoušek...
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    FOXOVA: já jí minulej rok vybojovala,ale byla to docela sranda. mám nějaký výpisky ze zsp. tak pak můžu zaslat. sice nemám karkosovou( nebo jak se to jmenuje), ale klugerovou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam