• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA:musíš si na tu praxi dělat nějaký potvrzení? že to vemou jako praxi?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    dneska jsem ukoncila semestr a praxi mam zarizenou uz od zitrka, takze behem ledna budu mit vsechny povinnosti vyrizeny:]]
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    SOCKOVAN: jojo:D
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    FERYLA: Joooo uz sem prekonvertovala k Prokupkovi, coz bude taky prdel ale aspon dokaze poradit a pomoct...
    Btw. sakryš ty děláš taky ujak? to mi nak v nasi konverzaci asi uniklo;)))
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    WERCA23: tak nejak jsem to mela u dubskyho,coz byla moje prvni zkouska-ucila jsem se z jeho poznamek a jeste radsi i z knihy,takze toho bylo jednou tolik a ted kuli tomu mam zkazenou sbirku jednicek,pac jsem dostala za tri a to jeste s odrenyma usima:( ale zase jsem se poucila a ted se navic v zadnym pripade nic neucim:)

    a ted se ucim zakl.spec.ped.,jen to co mam ve skriptech a ani to nejsem schopna se naucit:( to je tak strasnej predmet..
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    SOCKOVAN: hele Nytrovou, na to zapomen:D, jestli chceš aby tě vyhodili rovnou...., dávala všem skoro za 3 - jako vedoucí práce, brala si najednou tak 50 studentů - aby měl cash a pak to nestíhala a do všeho cpala - boha, teologický otázky, hrozný mrdky..Jdi k někomu jinýmu:)
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    WERCA23: pokuf si vzpomínám, tak Havlík chtěl přesný definice:((
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    tak ještě 2 zápočtový práce a mám semestr hotovej:))), tedka ještě ta diplomkaaa:(
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    GWEEN: To jsem taky slyšela :) Ufff
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    WERCA23: Gratulace.
    Mě dojalo, jak moji spolužáci probírali, že Havlík dal jako druhou otázku co je to teorie "anemie" a nebyl to překlep, opakovalo se to vícekrát. Pokud mu do testu někdo napíše "anemie" namísto anomie, pak se nedvím, že je Havlík pak vzteklej :-)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Tak to vyšlo :)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    GWEEN: To jsem přesně slyšela od lidí, co už mají soc. za sebou... Byla tam prý holka, která popsala tři papíry a neudělala to. Oproti tomu spolužačka psala jen útržkovitě a vše podstatné tam podtrhala - dostala za jedna...
    Takže jsem zvolila podobnou taktiku...ke každému tématu jsem si napsala cca 10 nejdůležitějších bodů a ty se učim.
    Lepší než tam psát nesmysly jen aby toho bylo hodně:)))
    Tak snad to vyjde....
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    No, každopádně kdybych nevěděla o Havlíkově pověsti krutého kata, ušetřila bych si týden nervů na neurolu. Zkouška těžká nebyla, vyžadoval základní pojmy k tématu. Prvních 5 minut jsem jenom čuměla na ten bílej papír jak jsem byla mimo.
    Myslím si, že to je proč hodně lidí u této zkoušky neuspěje, protože nepíši k tématu dané otázky. Plácají na papír páté přes deváté a pak se diví, že si z toho Havlík nevybere jen to, co požaduje :-)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    no a ja se ted musela smat typkovi co sedel vedle me na soc.psych. uplne vsechno opisoval z velkych archu papiru co mel pod sebou,takze se porad nadzvedaval a sustil s tim a byl z toho uplne spocenej a kdyz jsem se mu podivala do testu,tak tam mel napsano: ,,co vede jedince k delikventnimu chovani?"
    a jeho odpoved: prostituce,drogy,kradeze-cholerik,flegmatik,melancholik,sangvinik
    :DD to je pruser mit tahak a nejspis napsanej spatne:D
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Tak já teda taháka neměla. Slečna, která seděla v druhé řadě, tahák měla mezi nohama, dlouhej a složenej. Furt jí to padalo, tak na ně musela stoupat, shýbat se pro ně. Jsem celkem nechápala. Asi byl Havlík po obědě, tak mu energii sebralo trávení jídla.
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    JOINATAN: Je to poznat:)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    OoOoO takový kompliment :) sem dlouho cvicil, nejdriv zakladka a pak střední :)
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    JOINATAN: Tak kazdej neni takovej mistr na tahaky jako ty ze:))) vubec bych se nedivila kdybys mel na to uz taky nakej diplom:))
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    hmm tak taky musis umet s tima tahakama umet zachazet kdyz si je delas ;)
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    JOINATAN: jen v rychlosti prosel praci - povinnou cetbu a pak vartoval a dva lidi vyhodil kvuli tahaku :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    JOINATAN: ale ucit sem se musel, to je pravda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam