• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    UMA
    UMA --- ---
    AKNINAJ: ja delala, je to jednoduchy, vicemene veci z jeho prezentace..
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    Dělal jste někdo zkoušku PM Novotnýho? Co tam zhruba bylo? Díky
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    me by spis zajimalo jestli tam mame byt 20hodin nebo 40.. nejak to nikde nemuzu vycist..vsude pisou dva tydny plus tyden na zpracovani prace:/
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA:

    stoprocentní účast na praxi
    -
    písemné zpracování sebereflexe (písemná zpráva v rozsahu 4 normostran textu, možno přiložit fotodokumentaci, tabulky, grafy a jiný materiál)
    -
    student bude během praxe zaznamenávat svou aktivní činnost na vybraném pracovišti a dále bude hodnotit:

    charakter práce

    nároky na organizační a řídící schopnosti

    míru motivace k výkonu práce

    nároky na odborné vědomosti

    nároky na osobnostní rysy apod.
    -
    zhodnotí význam praxe: součástí písemné zprávy bude závěrečné zhodnocení významu praxe -přímé poznatky, očekávaný přínos pro další studium (vlastní práci), připomínky a doporučení
    -
    přílohy: přesný název pracoviště, adresa, kontakt potvrzení o vykonání praxe
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: dik, a co tam mam psta? jako kde jsem byla a co jsem tam delala, co jsem se "naucila" a pod?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    NONAME44315: Lukáš nebo Otto? u Otta bych se divil...ten vždycky stráví zkouškovym půl roku:-)
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    My taky nebudeme mít jednu zkoušku hotovou, protože pan kolega Novotný nevypsal termíny pro všechny, takže jsme se tam nedostali... A žádné další nevypsal... pohoda, prostě maňana...:(
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    MAD_CADDY: To jde i bez toho... Já vím i o případu, kdy kámoš dělal zkoušku z prvního ročníku, když chodil do druháku:) A znám další případy, kdy někdo, kdo chodil do 6.semestru, neměl zkoušku z 5.semestru, a to bez opravných termínů... Jen na to člověk musí mít koule, což já v rámci studia fakt nemám...:)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    NONAME44315: no na "opravný termíny" máš do půlky března -tzn. stačí ted jít na nějakej termín do 2. a posrat ho:-)
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    WERCA23: Nic, takových jsou stovky. Domluvíš si s vyučujícím jiný termín
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Obecný dotaz - co se stane když do konce řádného zkouškového období nebudu mít hotovou zkoušku? (4.2.11)
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    MODRAPUSINKA:
    FOXOVA:
    aha tak sry, DIStancni to maj asi jinac no..
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: 4 normostrany
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Největší problém je pro mě předmět Estetika. Profesor nám dal nějaké texty, které jsou pro mě těžko stravitelné a máme si vybrat dva, porovnat je...bez vlastních myšlenek....Pokud má někdo nějaké tipy, jak na to a nezbláznit se z toho, tak sem s nima:)
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---

    FOXOVA: xixi:-)) dle toho jak si to vytisknes, jednu nebo dve,max ne? sem ve druhaku odevzdal 4 vety, razitkou a ca.ú) proslo to.. to same i ve tretaku..
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    prosiiim, jak ma vypadat ta prace o praxi, kolik ma mit stranek ?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: si vytisknu ten formular z dokumentu v moggisu.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA:musíš si na tu praxi dělat nějaký potvrzení? že to vemou jako praxi?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    dneska jsem ukoncila semestr a praxi mam zarizenou uz od zitrka, takze behem ledna budu mit vsechny povinnosti vyrizeny:]]
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    SOCKOVAN: jojo:D
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    FERYLA: Joooo uz sem prekonvertovala k Prokupkovi, coz bude taky prdel ale aspon dokaze poradit a pomoct...
    Btw. sakryš ty děláš taky ujak? to mi nak v nasi konverzaci asi uniklo;)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam