• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: dik, a co tam mam psta? jako kde jsem byla a co jsem tam delala, co jsem se "naucila" a pod?
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    MODRAPUSINKA:
    FOXOVA:
    aha tak sry, DIStancni to maj asi jinac no..
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: 4 normostrany
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Největší problém je pro mě předmět Estetika. Profesor nám dal nějaké texty, které jsou pro mě těžko stravitelné a máme si vybrat dva, porovnat je...bez vlastních myšlenek....Pokud má někdo nějaké tipy, jak na to a nezbláznit se z toho, tak sem s nima:)
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---

    FOXOVA: xixi:-)) dle toho jak si to vytisknes, jednu nebo dve,max ne? sem ve druhaku odevzdal 4 vety, razitkou a ca.ú) proslo to.. to same i ve tretaku..
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    prosiiim, jak ma vypadat ta prace o praxi, kolik ma mit stranek ?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: si vytisknu ten formular z dokumentu v moggisu.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA:musíš si na tu praxi dělat nějaký potvrzení? že to vemou jako praxi?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    dneska jsem ukoncila semestr a praxi mam zarizenou uz od zitrka, takze behem ledna budu mit vsechny povinnosti vyrizeny:]]
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    SOCKOVAN: jojo:D
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    FERYLA: Joooo uz sem prekonvertovala k Prokupkovi, coz bude taky prdel ale aspon dokaze poradit a pomoct...
    Btw. sakryš ty děláš taky ujak? to mi nak v nasi konverzaci asi uniklo;)))
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    WERCA23: tak nejak jsem to mela u dubskyho,coz byla moje prvni zkouska-ucila jsem se z jeho poznamek a jeste radsi i z knihy,takze toho bylo jednou tolik a ted kuli tomu mam zkazenou sbirku jednicek,pac jsem dostala za tri a to jeste s odrenyma usima:( ale zase jsem se poucila a ted se navic v zadnym pripade nic neucim:)

    a ted se ucim zakl.spec.ped.,jen to co mam ve skriptech a ani to nejsem schopna se naucit:( to je tak strasnej predmet..
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    SOCKOVAN: hele Nytrovou, na to zapomen:D, jestli chceš aby tě vyhodili rovnou...., dávala všem skoro za 3 - jako vedoucí práce, brala si najednou tak 50 studentů - aby měl cash a pak to nestíhala a do všeho cpala - boha, teologický otázky, hrozný mrdky..Jdi k někomu jinýmu:)
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    WERCA23: pokuf si vzpomínám, tak Havlík chtěl přesný definice:((
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    tak ještě 2 zápočtový práce a mám semestr hotovej:))), tedka ještě ta diplomkaaa:(
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    GWEEN: To jsem taky slyšela :) Ufff
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    WERCA23: Gratulace.
    Mě dojalo, jak moji spolužáci probírali, že Havlík dal jako druhou otázku co je to teorie "anemie" a nebyl to překlep, opakovalo se to vícekrát. Pokud mu do testu někdo napíše "anemie" namísto anomie, pak se nedvím, že je Havlík pak vzteklej :-)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Tak to vyšlo :)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    GWEEN: To jsem přesně slyšela od lidí, co už mají soc. za sebou... Byla tam prý holka, která popsala tři papíry a neudělala to. Oproti tomu spolužačka psala jen útržkovitě a vše podstatné tam podtrhala - dostala za jedna...
    Takže jsem zvolila podobnou taktiku...ke každému tématu jsem si napsala cca 10 nejdůležitějších bodů a ty se učim.
    Lepší než tam psát nesmysly jen aby toho bylo hodně:)))
    Tak snad to vyjde....
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    No, každopádně kdybych nevěděla o Havlíkově pověsti krutého kata, ušetřila bych si týden nervů na neurolu. Zkouška těžká nebyla, vyžadoval základní pojmy k tématu. Prvních 5 minut jsem jenom čuměla na ten bílej papír jak jsem byla mimo.
    Myslím si, že to je proč hodně lidí u této zkoušky neuspěje, protože nepíši k tématu dané otázky. Plácají na papír páté přes deváté a pak se diví, že si z toho Havlík nevybere jen to, co požaduje :-)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    no a ja se ted musela smat typkovi co sedel vedle me na soc.psych. uplne vsechno opisoval z velkych archu papiru co mel pod sebou,takze se porad nadzvedaval a sustil s tim a byl z toho uplne spocenej a kdyz jsem se mu podivala do testu,tak tam mel napsano: ,,co vede jedince k delikventnimu chovani?"
    a jeho odpoved: prostituce,drogy,kradeze-cholerik,flegmatik,melancholik,sangvinik
    :DD to je pruser mit tahak a nejspis napsanej spatne:D
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Tak já teda taháka neměla. Slečna, která seděla v druhé řadě, tahák měla mezi nohama, dlouhej a složenej. Furt jí to padalo, tak na ně musela stoupat, shýbat se pro ně. Jsem celkem nechápala. Asi byl Havlík po obědě, tak mu energii sebralo trávení jídla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam