• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ok,diky
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: ja si myslim, ze osnova je celkem "menna"... stezejni bude nemenit nazev bakalarky (resp. nemenit tema bc prace), ale ta osnova, kterou odevzdavas ve druhaku, je spis takovej nastrel
    co se tyka knih, tak tam klidne napis, co te napadne, co si kde najdes na netu, v knihovne atp..cim vic, tim lip, lepe to vypada a posleze nikdo nekontroluje, zda si vsechny opravdu poctive pouzila..
    vyzkouseno, obhajeno
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    _JP_: ok,diky. a staci pet knih zatim,zejo? jsem ve druhaku,tak snad po me nemuzou ani vic chtit,ne?:DD
    _JP_
    _JP_ --- ---
    MODRAPUSINKA: co napsat do výzkumu nevěděla pořádně ani moje vedoucí :) nakonec jsme tam napsali swot analýzu a nějakej dotazník, myslim, že tohle moc neřeší, stejně jako osnovu, uplně překopat jí asi nemůžeš, ale já třeba něco nazval trochu jinak, nebo prohodil body... nutno dodat, že jsem bakalářku ještě ale neodevzdal a neobhajoval :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    a muzu se jeste na neco zeptat? pri zadani bakalarske prace jsou tam otazky na vyzkum...ja vubec nemam tucha jaky vyzkum budu provadet.to tam musi byt taky? a je pravda,ze ta osnova je nemenna?
    _JP_
    _JP_ --- ---
    hlavně že se tam platí za žádost o kdejakou blbost ale tohle nejsou schopný zařídit :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: mas pravdu.jdu mu napsat.)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: ja bych to zkusila, v nejhorsim to nevyjde.... drzim palce
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: no,ja psala na studijni-vedouci i ty z naseho studijniho a nic-nelze,tak jeste premyslim,ze napisu primo rektoroviale ten me posle taky do zadku nebo me odkaze na studijni.nemalo me to sere!

    MAD_CADDY: :DDD
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    taky máme povinný cviko v pátek do 8, fakt libovka...pokaždý, když vidim novej rozvrh, tak si říkám, že nad tim někdo fakt přemejšlel, haha
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Žádáme důrazně studenty i učitele, aby dodržovali stanovený rozvrh a v žádném případě neprováděli jakékoliv přesuny! Došlo by totiž k narušení celého systému výuky a dalších činností školy.



    Doc. PhDr. Karel Kohout, CSc.

    mě nejvíc rozsekalo todle jak můžou mluvit ještě o SYSTÉMU?:D dyt studijní ještě nám neni schopno říct, kdy začíná druhejm ročínkům škola:D
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA:
    FOXOVA: to je bohuzel normalni a muze se to stat i v poslednim rocniku...

    ja sem v "pataku" SMK dalkove a kazdej jsme si museli vybrat specializaci, bud marketing nebo zurnalistiku, presto udelali tak spatne rozvrh, ze si z toho studenti sami musi "vyzobat" ty predmety, ktere se jich tykaji...mazec
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: jak to ze te vytrhli? asi bych za 50 litru za rok udelala peknej humbuk....!
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja jsme an ujak nejvic nasrana! vytrhli me ze tridy a prej neni mozne me preradit zpet,takze ted budu po dvou letech chodit do tridy s uplnyma cizakama!:(((
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: do půl pátý?:D no pořád lepší než do 8 do večera..kamarádka co dojížíd má pátek do 8do večera a v pondělí od 8od rána tzn. že doma opravdu moc nepobude:D btw napsal sem Hukovi ...a dohodl se s nim na jinej termín
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    Díky moc!!

    jinak rozvrh mam taky hruza,patek do půl paty cviceni sudej i lichej:D
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    ha, neuveritelny zmenil se nam rozvrh do trochu prijatelnejsi podoby...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    no muj rozvrh je taky lahudka.... zimni sem byl v pohode, cely utery skola, a pak ve stredu a ctrvrtek po prednasce, ovsem ted? neco podobnyho. S timhle rozvrhem, nezvladnu jesle ani skolku, natoz praci...a to nemluvim o dojizdeni do prahy. Se slusne prohnu:[
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    já mám letos fakt dobrej rozvrch v lichým týdnu, jelikož mám středa, čtvrtek a pátek volno :-)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    už sem Hukovi napsal....s kapelou hrajem prakticky každej pátek sobotu a prostě todle je pro mě neproveditelný....kámoška řikala že možná ani si nepíše absenci ....ale tak jako proč to ojebávat...když bych třeba mohl chodit jinej den no...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam