• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: ja do tohohle moc nevidim, ale pokud budes sikovna, tak to pude.) myslim s tou hypotezou.)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    prej zalezi na vedoucim,ale vetsina ji chce do konce unora..
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    UMA: je mi to jasný, že s dítětem by se mi to dělalo mnohem hůř.. musim prostě teď! :)
    napsala jsem mu, tak snad si neřekne, že jsme úplně blbá a pomůže mi:)

    ještě dotaz... vim, že hypotézy se stanovují před dotazníkem,ale jde to (potají) i zpetně, že jo? Mě se totiž nelíbí jedna moje hypotéza...už jí nechci,ale dotazníky jsou už rozdaný a už se mi vrací...
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: rozhodne souhlasim!!! urcite ti pomuze, dobrej napad.

    MODRAPUSINKA: tak ti nevim, esli je lepsi mit tyhle nervy tehotna nebo s hyperaktivnim lezoucim a skoro chodicim ditetem:D si kazdej mysli jooo je na matersky, ta ma ale casu! no...neni to pravda:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: tak mu jdu hned napsat:) snad mi poradi...nechci aby mi ztroskotala BP na jedny blby hypoteze a dotazniku:) diiik moc
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: hele Pusinko, co se výzkumu týče, doporučil bych ti se obrátit na člověka nejpovolanějšího a to na Jardu Huka huk@stem.cz ochotnějšího a víc fajn týpka na UJAK pohledat;-) už jen mail ti napoví v čem je uplnej profík
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    UMA: jo? napisu mu,ale takhle na posledni chvili se na me asi kazdej vykasle:( nechci odklad - v srpnu se nam narodi mimi a s nim to pak delat nechci. kdyz to nezvladnu ted,tak pak uz vubec,ale uz tyden nervama nespim a porad se placam v bakalarce, cas se krati a ja nevim uz kudy kam...
    diky,za tip:)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    UMA: tak stojí to 3000,- ale to je až z letního na zimní tak to je ok - kámoška se ptala

    MODRAPUSINKA: to je zlo teda :-/
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: chjo, to je blby:((( mla by ti trochu pomoct a ne te takhle odbyvat. zkus mezulana, at ti poradi co s tim, na ferovku mu rekni, jaky s ni mas problemy..a pokud jen trochu muzes, na odklad kasli, ja sem ted po rocni pauze uplne hotova z toho:(
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    vy se mate!!! ja napsala vcera rasinovy,ze nestiham,ze nemuzu v pondeli prijet a ze zvazuju odklad a ona mi depsala: ano.

    nemohl by mi nekdo z vas pomoc s vyhodnocenim vyzkumu? jde mi hlavne o jendu otazku,kterou jsme asi zformulovala pekne blbe a ted nevim co s tim.. nebo kdo by mi s tim mohl poradit,kdyz moje vedouci prace zrejme ne?
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: typuju 200,-
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Nevíte kolik je poplatek za podmíněný zápis?
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: tak to osloveni bych i rozdejchala vzhledem k jeji aktivite! mne akorat stroblova vycte miliardu veci a makej devenko!:)
    prave ze s tim rozsahem vim, ze dost prudej, kdyz je to takhle o dost vic..no to me se nemuze stat.)))
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    UMA: jj všechno mi do puntíku opravila:D nečekal sem...už sem podle jejích doporučení opravil první kapitolu.

    Taková bakalářka může být nevýhodou. Ta kamarádka byla u nich v Pardubicích nebo odkad to je za nějakou ženskou a ta jí s tim poslala doprdele, že se pod to nepodepíše a že to nesplnuje to zadání. Hashemi jí na to řekla:

    Skrtat text pokladam na zaklade sve 25lete praxe, s usesnym obhajenim asi 500 studentskych praci - a navic z pozice profesora v oboru (uprimne ji zrejme nikdo jiny na UJAK nema) za nenalezite." :D

    :D ale teda sere mě že tý kámošce říká "milá martino" a měl "pane kolego":D
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: ti to opravuje?! tak to je sekec!
    nicmene bakalarka na 110 stran muze byt spis nevyhodou imho..
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Takže po tom co umřel Otto jsem včera poslal prof. Hashemi pour Soleiman první dvě kapitoly s dost zaťatou prdelí, páč to ještě nikdo nečetl, takže se klidně mohlo stát, že mi řekne : děkuji nechci.
    Nestalo se, i když sem to poslal v 19:30včera už ve 20 jsem tam měl odpověd a za zbytek večera opravila první kapitolu, dnes opraví prej druhou a POZOR... psala mi kamarádka která má bakalářku 110stran. Hashemi všechny ty strany v Brně vytiskla a poslala jí DOMŮ všechno poštou:D Já byl taky tázán o adresu, takže čekám to samý. Dost přemýšlim že bych u ní pokračoval i s další prací. Docela se už těšim na první konzultaci.
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: tvl:( to je na prd...ja mam tenhle vikend skolu a to se mi teda vubec nehodi, potrebovala bych na tom delat a ne drepet od osmi do sedmi ve skole, to nepreziju!
    tak drzim palce, at to zmaknes!
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    UMA: ty jo,co bych za to dala! rasinova mi vazne nerekal vubec nic! ted jsme tam jela na konzultaci az z chomutova a byly jsme domluveny,ze ve 14.15 u nic. vzala me az v 15.15 a to uz byla unavena ze tri konzultaci prede mnou,takze me doslova vypakovala a rekla mi,ze mam teda jako fakt makat,ze v pondeli mam prijit znova a mit to dopsany a udelany vyzkum. predtim jsme ji psala,ze vyzkum nedelam,pac cekam az mi poradi s otazkama,jestli jsou spravne.. neporadila,takze jsme s nim mohla klidne zacit o tyden driv. proste si to delam komplet sama a ni bych se nedivila,kdyby mi rekla,ze nema uz cas na finalni kontrolu:(((
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: husty...ja mam stroblovou a ta do me zas keruje kuli kazdy "blbosti", coz je asi lepsi varianta, ale uz sem z toho dost vycerpana:(
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nevíte někdo jak to je s rozdílem mezi průzkumem a výkumem? vedoucí BP mi řekla,že když budu mít málo respondentů(třeba 30), tak nemám psát,že jsme provedla výzkum,ale průzkum,ale viděla jsme BP se 40 respondentama a bylo to nazvany normalne výzkum. Imho, rašínová je super sympatická ženská,ale jako vedoucí BP úplně k hovnu. Neporadila mi absolutně s ničim a mojí práci jen přelítla pohledem a řekla mi,že to mam hezky udělaný-neměla jsme to ani dodělaný,vytisklý jen tak jak si to píšu já,...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam