• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GARDAVSKYVýchova dětí výjimečnými lidmi
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    TAK UZ SE NAM ROZJELY MEZIPATRA! ma uz nekdo vybrano na co jit? letos je to hodne genderove zamerene..znelku delal muj kamarad marek ther
    http://www.youtube.com/watch?v=VX78rhTn0OM
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    LURA: :-D omlouvam se za delsi absenci.. sam jsem o tom nevedel ze to bylo v telce.. melo to bejt uz o prazdninach a nic,tak jsem myslel ze to stahli.. nasi to videli,ja taky ne..az na netu.. me se nelibi ani hudba.. mam to na dvdcku co jsem si sam sestrihal..to ti urcite dam..
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: V Mozille mi to taky nechodí - jen v Exploreru :-(

    A navíc mě naštvali, že mu zvrazali jméno - prej Samuel Diviš (přehodili mu jméno a příjmení a to příjmení ještě zkomolili)...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ALEXIS: mam tu poutze mozillu ( nic jineho nesmim ) a k tomu jedu v linuxu, funguje mi jen youtube :( on to je firemni netbook pritlekyne, muj komp umrel :(
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KAWALSKI: Napodobne, nechapu proc nemuzou udelat pres normalni flash. Nic z toho co tam maji si instalovat nebudu.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ALEXIS: pripadne iny prehliadac alebo vyhladat do prehliadaca zasuvny modul pre prehravanie videa v prislusnom formate - windows media alebo real media...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KAWALSKI: mozno nemas v prehliadaci prislusny modul... automaticky sa to otvori v modu prehravania windows media, ale mozes to skusit i v real media (jak su tie okienka "Nizka kvalita" "Stredni kvalita" "TV kvalita" tak vedla toho je dalsie okienko "Real media" - skus tam kliknut, ci sa ti to zobrazi v tom)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    a ja na to koukat nemuzu, pac to nejni kompatibilni s mym kompem bo co :( na youtube to nejde dat?
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: Hej, jak to, že jsi mě neupozornil, že budou dávat ten díl s Divišem??? Já tě kousnu... Ještě, že je to na internetu.

    Takže: Poslední díl Q (ČT 31.8.) - Divíšek v Gardavského režii ;-)
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209562210900025-q/
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    LURA: vyyborne! uz bylo na case.. :-) jak se dari?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: no jak myslis, me to prijde silene....uz jen proto, ze neverim, ze my jsme ten nejvyssi buh...tedy ja neverim, ze jsme buh tak jako tak :lol:
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    :-) pekny ne?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    lidickove, co to mame za obrazek a text v hlavicce?:-O
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    Tady nam umelec vyfotil sam sebe! :-)

    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    At zije Divis! Bojovnik za prava vyjmecnych! :-D
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: Klidně můžeš :-)
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    JANITA:
    hhmmm..cece..asi by to chtelo udelat nejakej pruvod hrdosti na Zlinsku..kdyz to probihalo tak hladce.. kdo to organizoval?
    LURA:
    Baaajecny fotky..muzu nejaky hodit do auditka? Divisek bojuje za prava Vyjmecnych! :-D to se ti povedlo!
    JANITA
    JANITA --- ---
    GARDAVSKY: a já jsem slyšela, že prej úplná pohodička..jako s Brnem se to asi nedá srovnávat vůbec..
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: To nevím, podle mých informací tam bylo asi třicet týpků z DS, kterým policie řekla, aby šli domů a oni šli a jeden bláznivý křesťan s transparentem, který do megafonu opakoval, že skončíme v pekle, jestli nepřestaneme hřešit.
    Policie nás doprovázela, to je pravda, taky tam byl nasazený policejní vrtulník na monitorování situace, ale jinak pohoda klídek a hlavně skvělá atmosféra. Máš čeho litovat :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam