• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    HURDA
    HURDA --- ---
    JAROUSH: ale proč zrovna závitová tyč a rok 1883? Pochopil bych opasek, nebo vařečku.
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    THE_SECOND_GUY: V kontextu předchozí diskuze (výchova dětí vs. jejich bezepčnost apod.) ten "80 mm trapézák" (tedy asi trapézová tyč/roura průměru 80mm) chápu jako výchovný prostředek na děti.
    Vychovává od r. 1883 bude (nejspíš) narážka na různé reklamy typu "pomáhá/léčí/funguje již od roku 1254".
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    SALVATOR: hm, tam mam banán, jelikož to ovládá nějakej sharingan, kterej mě nemá rád
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    THE_SECOND_GUY: Můžeš poprosit Zelgarise, ať ti hned hodí vysvětlení do pošty, až něco někam postne :). A radši se vyhni [ Gaming Geeks Gallery - press START to receive funnies ]
    2MAN
    2MAN --- ---
    THE_SECOND_GUY: Člověk, kterej ten vtip chápe, kolikrát nechápe, proč by to někdo mohl nechápat... takže na automatiku se já určitě nehlásím :)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    2MAN:
    DARKREIDER: OK, to jsem nehrál, tak jsem nevěděl, díky oboum...


    ale stejně, tyhle vtipy, nemůžu přece hrát každou kravinu co kdy vyšla a zase každej den se tu ptát na vysvětlení vtipu... nechtěl by to někdo dělat automaticky? aspoň pro ty věci od zelgarise?
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    THE_SECOND_GUY: Je to odkaz na hru Assassins creed, hrdina ma v rukave "hidden blade", ktora sa urcitim mechanizmom vysunie a zjavne sa mu stala osudnou :)

    2MAN
    2MAN --- ---
    THE_SECOND_GUY: assassins creed - tam týpek měl takovéhle zápěstní nože...

    ale s tou trapézou taky netuším
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    jo a ještě tohle, to mi fakt hlava nebere: [ ZELGARIS @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]

    možná by se tu dala udělat nějakán pravidelná rubrika "vysvětlete vtipy co postuje zelgaris i nehráčum", protože s tim mam problém hodně často....
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    HURDA: aha :) diky... to je ale hloupy ;)
    HURDA
    HURDA --- ---
    OLTSKUL: "Apple a day keeps doctor away."
    (jako že když si dáš každý den jablko a tedy vitamín C, tak nemusíš mít nic s doktory)

    u nás se říká, "jezte cibuli a nebude k vám chodit doktor" (kvůli vitamínům a bůhví čemu ještě ) a vtipně se dodáva "a jezte česnek a nebude k vám chodit nikdo" (kvůli zápachu)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    prosiiiim:

    Roumenův Rouming - A Aple day - 27-04-2012
    http://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=A_Aple_day_-_27-04-2012.jpg

    CEAR
    CEAR --- ---
    ALARIK: Je to tak, je to anime Naruto (hry jsou podle toho taky), vtip naráží na techniku "výměny", která funguje tak, že se ninja v případě kritického zásahu prohodí za špalek dřeva, který schytá zásah a on už je někde jinde. V tomhle vtipu to autor prohodil - místo, aby se tou technikou (kouzlem) zachránil, přivede ho pod sekyru dřevorubci. Vtipný to asi přijde jen těm, který ten seriál sledují. V případě zájmu víc info na www.konoha.cz
    2MAN
    2MAN --- ---
    ALARIK: anime Naruto... co si matně pamatuju, schovávají se tam ninjové do podoby takovýhleho špalku dřeva
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    http://fuck9gag.com/images/1335172385.jpg to je zase nějaká hra, bo co? furt nad tim přemýšlim a nemůžu tomu přijít na kloub..:D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GARBAGE: V dřevních dobách jsme měli Aničku Dajdou, dnes máme Biebra. XKCD to poměrně trefně formuluje jako "designated Internet punching bag".
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    mě by zajímalo, proč se do něj teď na nyxu pořád někdo naváží. mě osobně je inteligence a všechno ostatní biebra někde u bíbra
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    KONOPASLIK: ta hra se jmenuje pravda nebo lež. Bieber není německy koš, tj. tvrzení je lež.

    Pointou vtipu je, že ten Bieber je idiot bez základního rozhledu.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    KONOPASLIK: Částečně si odpovím sám - co je tím myšleno jsem si dohledal. http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100505191842AAbqrHT
    Spíš jde o to, jak na to přišli, nebo prostě nerozumím jen tomu vtipu... Proč by Bieber mělo německy znamenat basketbal?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam