• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SKY_MAX: Zloděj vleze k bunimu, který si už před časem pořídil invalidního psa... má dokonce před barákem cedulku varující proti psovi. Zloděje to pobaví (hlavně tedy zdravotní stav toho psa), tak se zasměje. Očividně ten pes ale není tak neschopný, jak vypadá.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---

    asi to i chápu, ale vrtá mi hlavou těch 96 palců nahoru (takže proto si nejsem jist zdali to opravdu chápu)
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    KONOPASLIK: spis ze mu prejel nohu nez predvadeni scenky bych to pochopila. A hlavne si myslim, ze pan H. se na tom podilel- ne ze by si z nej delal Carrey srandu. Jinak bych musela smazat to svoje + :)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    TARMAQ: Aha, děkuju. On Carrey nepatří k mým oblíbencům a upřímně řečeno jsem ani nepoznal, že je to on. Spíš jsem si říkal, že "vtip" bude v tom, že nějaký hezoun s vybělenými zuby si dělá srandu z Hawkinse, ale přišlo mi divný, že by to mělo tolik plusů.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KONOPASLIK: asi neni uplne vtip, Jim Carrey predvadi podobnou scenku jako byla ve filmu Ace Ventura: Volani divociny, kde pri souboji 1on1 s nejakym domorodcem dostal ostep do kolene..
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    HARALD: Frantici ano.
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    HARALD: no dyt, armadu bych zrusila- vsichni by hromadne popijeli to vinecko :)
    A ad ty vtipy- nemyslim si, ze zrovna my Cesi jsme v pozici delat si legraci ze vzdavajicich se Francouzu. Vzdyt my sebou nechame (az na par vyjimek) mavat bez jakyhokoliv odporu... :(
    HARALD
    HARALD --- ---
    MRAVENECEK: Akorát na to nepotřebuješ armádu.
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    HARALD: ale French army knife je mi sympatickej :) Pekne v klidku a bez boju si dat dobry vinecko...
    HARALD
    HARALD --- ---
    MRAVENECEK: Je to ze stejného oboru jako
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    MRAVENECEK: To je kvuli druhy svetovy valce. O Francouzich se posledni stoleti rika, ze se radi vzdavaji. Je to tematem dost vtipu. Treba John Clease:
    "The French government announced yesterday that it has raised its terror alert level from "Run" to "Hide". The only two higher levels in France are "Surrender" and "Collaborate". The rise was precipitated by a recent fire that destroyed France's white flag factory, effectively paralysing the country's military capability."
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    DARKREIDER: Aspon taky panuje vseobecny uzus/stereotyp o nich, ako moc je to pravda je otazka.
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    MRAVENECEK: Francuzi sa casto vzdavaju a k tomu sa hodi ta biela
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kde jsou ty časy, kdy jsem chodíval l33T
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    SIRIEN: ted mi musíš vysvětlit co to l33T znamená... :D
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALCATOR: já se nevysmíval, já sem zkoušel dát obecnej návod - několik lidí si mi stěžovalo že polštinu nedávaj a když sem jim řek ať to čtou jako českej l33t, tak najednou zjistili, že s tim nemaj moc problém.
    Omluvil bych se všem, co potřebují každej návod na stříbrnej podnos a ve všem hned vidí zlý úmysl, ale mám takový pocit že to je spíš jejich problém než moje odpovědnost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam