• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    HURDA:
    Zanedbal. Nekecej, ze nepouzivas kelimek se salamem, mas ho i na ikonce.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    HURDA: představ si spoustu plátků salámu nacpaných do kelímku, a zamysli se, co ti to připomíná.

    Ne, nezanedbal jsi nic.
    HURDA
    HURDA --- ---
    OLTSKUL: Salám v kelímku jako "provizorni sukadlo" to jsem asi něco někdy zanedbal
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    ALONSY: wifi - bezdratove pripojeni, wife - manzelka.... tak aspon provizorni sukadlo...asi....
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Je to trapný, ale vůbec mi to nedochází:

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A google našel přímo projekt, kde jsou staré obrazy přefoceny

    Dorothee Golz -Künstlerin/Artist - Wien
    http://www.dorothee-golz.com/index.html

    (klik na Digitale Gemälde )
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    AREDHEL: imho jen odkaz na http://en.wikipedia.org/wiki/Girl_With_a_Pearl_Earring

    respektive by to mohlo odkazovat na film o tom obraze http://www.csfd.cz/film/73862-divka-s-perlou/
    AREDHEL
    AREDHEL --- ---
    Nechapu (z ustavu)

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    UNDERWORLD: to je pouze adaptace románu. většina z nás to nejdřív četla.
    HURDA
    HURDA --- ---
    HURDA
    HURDA --- ---
    já se pousmál
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a je to třeskutě vtipné
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    SKYRAY: to je reference na 2 Girls 1 Cup
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JAROUSH: aha. No tak teď to dává aspoň smysl. ale vtipný to neni ani za mák. Jenže je fakt co k tomu vymyslet ? snad jedině "brazzers..." dík.
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    RAINBOF: Jen dovysvětlení: u příspěvku je napsáno "metro bublina", což je rádobyvtipný obrázek v novinách Metro, který vyjde jeden den bez popisku, čtenáři vymyslí nějaké "veselé" bubliny a noviny vyberou ten nejvtipnější text a ten druhý den otisknou. V tomlhe případě jde asi o vítezný popisek k uvedenému obrázku.
    Metro moc nečtu, ale ještě se mi nestalo, aby mi jakákoliv z těch bublin přišla úsměvná (nebo nedejbože vtipná).
    HURDA
    HURDA --- ---
    PISKVOR: To jsem asi nikdy neslyšel, nebo si takové blbosti prostě nepamatuji. Díky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HURDA: Ale, taková teorie, že žiletky umístěné do pyramidy se samy nabrousí; oblíbená u konstruktérů perpetuí mobile a podobných.
    HURDA
    HURDA --- ---
    Co má společného gillete, žiletky a pyramidy?

    [ TRAGED @ Gaming Geeks Gallery - pre-book to gain early access to exclusive content ] a předchozí debata
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: Já bych řekl, že tam jde jen o ty kruhy, žádnou hlubší spojitost s vyfocenými osobami to nemá.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HOLAKAC: HOLAKAC: já ten film i tu hlášku znám já nechápu ten obrázek. Nevím zda jsem to nepochopil nebo je autor toho příspspěvku pod vlivem... no řekněme falešných dojmů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    [ CHALINKA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    jak souvisí vtip s tím obrázkem ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam