• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PRAASHEK: Když si to člověk spojí ještě s tzv. sarajevským atentátem, dává to aspoň smysl. A může to vyvolat i úsměv :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    vono to hlavně opět není zrovna dvakrát vtipný :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    ZUZKAOU: dekuju, ja si rikal, ze to bude mit asi co do cineni s nakou aktualitou, ale tohle se ke me jeste nedostalo :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---


    ???
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    SIRIEN:
    ze by ten cinan byl nejakej extra to zas taky ne
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    SKYRAY: Asi ze jim tam muzes napsat neco peknyho
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    UNDERWORLD: jestli narážíš na těch (aktuálně) +31 pro výzvu od MAD_CADDY k TURNPIKE, aby si dal(a) facku, pak nejde o vtip, ale o vyjádření souhlasu s názorem, že rozhodně nejde o podprůměrného herce a autor tohoto tvrzení by si za něj měl dát výchovnou facku.
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    tak som sa s pochopenim az tak velmi neminul. Dakujem ti
    MICRO
    MICRO --- ---
    TYPHUS: http://en.wikipedia.org/wiki/Homeomorphism – hlavne ten druhý odstavec.
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    Nie som matematik ani nahodou, moze mi to preto prosim niekto vysvetlit? ze ci som to dobre pochopil?

    ALARIK
    ALARIK --- ---
    IKA: Olala! :)
    IKA
    IKA --- ---
    ALARIK: Bola som kedysi v jednom obchode, kde pri takejto odkladacej sedačke mali primontovaných asi 6 kusov playstation.:)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    PRAASHEK: protoze porad sedis u nyxu a nechodis nakupovat ? :D
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    BLOODRAT: Já to tak teda přesně mám a pokaždý když s ní někam jdu, tak první co hledám je tenhle boban/křeslo/lavička nebo cokoliv na co se můžu posadit/opřít se a jenom čumět do blba, než to utrpení skončí..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak tohle bych taky nepochopil :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ALARIK: Jo tak...já jdu pokaždé courat jinam a stanovím si se ženou meetpoint, páč na čekání nemám nervy, není divu že mi to nedocvaklo. Díky.
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    BLOODRAT: Na druhém obrázku "What you see" neni žádnej puk, ani prostor k souložení, ale jenom zvýrazněnej ten boban, kam si každej chlap touží jenom sednout při nakupování s holkou. Tzn. ona vidí obchod s hadrama, ty jenom místo, kde si odpočineš a čekáš než si to ona vyřídí...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Mám za tímhle "What you see" hledat víc než hokejový puk/prostor k souležení/kulatý stůl Artušův?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam