• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    VECTOR: přes den hrneček, večer fajfka na trávu ..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VECTOR: uvnitř je schovaný Hitler
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    VECTOR: vypada to na fajfku integrovanou do hrnecku jakozto metodu udrzovani obsazenych tekutin teplych.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    prosim, pomozte.
    2MAN
    2MAN --- ---
    SIRIEN:
    MAKROUSEK:

    děkuji oběma
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    2MAN: Konkretne jde o hru Professor Layton, coz je takova sbirka hlavolamu propojena pribehem. A anglicky suchy humor, neco jako Monty Pythoni ("I am ending this sketch, because it became silly.").
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    2MAN: :D
    Neni. Je to narážka na takové ty hry "přesuň jednu sirku a vytvoř pět čtverců" - mám spoustu kamarádek, ale žádnou přítelkyni... máš spoustu sirek, ale nikoliv požadovaný obrazec. Přesuň sirku co reprezentuje ocas psa k jeho čumáku a dostaneš...
    ...chápu že to je jeden z takovejch těch vtipů co je nejspíš vtipnej jen když secvakne hned a vysvětlovanej už moc nepobaví a pravda že neni ani z nejsilnějších, ale mě to docela pobavilo :)
    2MAN
    2MAN --- ---


    chápu to tak, že odpověď je absolutní nesmysl, nebo mi něco uniká?
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    SIRIEN: on asi naráží na to, že tou "plošností daně" myslíš její "neutralitu" - tzn, že se vztahuje na všechny podnikatelské subjekty (s výjimkou podnikatelů s obratem do 1 mega/rok) a jejich podnikatelský aktivity (s výjimkou osvobozenejch činností) a tím se vytvářejí pro všechny formy podnikatelské činnosti z daňovýho hlediska stejný podmínky .....

    btw, ve čtvrtek dělám zkoušku z finančního práva a celý tohle DPH vlákno je dobrej matroš na to, abych to pořádně pochopil ;-)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MEGAKUMDUM: já čestně přiznávám, že to je už asi dva a půl roku, co jsem dělal zkoušku z finančního účetnictví a stejně tak čestně přiznávám, že účetnictví nikdy nebylo mou nejsilnější stránkou nebo něčím co bych shledával v mém studiu zvláště záživným, takže je dost dobře možné, že sem tu blábolil nějaký nesmysl...
    ...nicméně můžeš mi prosím vysvětlit, v čem přesně ten nesmysl spočívá?
    MEGAKUMDUM
    MEGAKUMDUM --- ---
    SIRIEN: Nemáš tak úplně pravdu, protože bereš v úvahu pouze obchod mezi plátci DPH. Ale je spousta případů obchodů mezi plátci a neplátci...
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    :(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LABORANTKA: teď jsi na to kápla!
    ADZI
    ADZI --- ---
    LABORANTKA: Tak to jsem nepochopil ani já...
    NOP
    NOP --- ---
    Člověk s Downem, na internetu též jako, ehm, potato.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Vegetable je odvozeno od vegetativního stavu (nečinnost mozku), to by musela být velká nadsázka. Spíš bych tipl na mém "I can count to potato"
    http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/970/I-can-count-to-potato.jpg
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    LABORANTKA: wtf? lol...
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    PYROMANEK: retardovane dite (zelenina) ji hranolky (brambora). brambora = zelenina
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---


    asi sem fakt blbej, ale nechapu proc to ma +70
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MYSHAAK: No mně šlo o vyhrocené právě toho druhého extrému :)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    LODBROG: Případně u takových žvejkaček by bylo zdražení o 100 Kč taky zajímavý...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PRAASHEK: Jasně - třeba nějakou pěknou nemovitost. O přesně 100 korun :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam