• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    někdo nějakej nápad ?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    BESH: číšník donesl zákazníkovi, který je shodou okolností holič, jídlo s vlasem. Oproti očekávání si ale zákazník nestěžuje, vlas zastřihne a najednou poznáváme, že nejspíš šlo o zakázku a co nám přišlo jako zákazník je ve skutečnosti řemeslník a vše proběhlo podle plánu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a není tam zas Hitler? nebo by to mohl být tentokrát i Himmler... hele to jste fakt tak blbí? :)
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    BESH: proste ho ostriha a hovno mu zaplati, ne ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    UNDERWORLD:

    Ice Ice Baby - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Ice_Ice_Baby
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    VECTOR: přes den hrneček, večer fajfka na trávu ..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VECTOR: uvnitř je schovaný Hitler
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    VECTOR: vypada to na fajfku integrovanou do hrnecku jakozto metodu udrzovani obsazenych tekutin teplych.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    prosim, pomozte.
    2MAN
    2MAN --- ---
    SIRIEN:
    MAKROUSEK:

    děkuji oběma
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    2MAN: Konkretne jde o hru Professor Layton, coz je takova sbirka hlavolamu propojena pribehem. A anglicky suchy humor, neco jako Monty Pythoni ("I am ending this sketch, because it became silly.").
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    2MAN: :D
    Neni. Je to narážka na takové ty hry "přesuň jednu sirku a vytvoř pět čtverců" - mám spoustu kamarádek, ale žádnou přítelkyni... máš spoustu sirek, ale nikoliv požadovaný obrazec. Přesuň sirku co reprezentuje ocas psa k jeho čumáku a dostaneš...
    ...chápu že to je jeden z takovejch těch vtipů co je nejspíš vtipnej jen když secvakne hned a vysvětlovanej už moc nepobaví a pravda že neni ani z nejsilnějších, ale mě to docela pobavilo :)
    2MAN
    2MAN --- ---


    chápu to tak, že odpověď je absolutní nesmysl, nebo mi něco uniká?
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    SIRIEN: on asi naráží na to, že tou "plošností daně" myslíš její "neutralitu" - tzn, že se vztahuje na všechny podnikatelské subjekty (s výjimkou podnikatelů s obratem do 1 mega/rok) a jejich podnikatelský aktivity (s výjimkou osvobozenejch činností) a tím se vytvářejí pro všechny formy podnikatelské činnosti z daňovýho hlediska stejný podmínky .....

    btw, ve čtvrtek dělám zkoušku z finančního práva a celý tohle DPH vlákno je dobrej matroš na to, abych to pořádně pochopil ;-)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MEGAKUMDUM: já čestně přiznávám, že to je už asi dva a půl roku, co jsem dělal zkoušku z finančního účetnictví a stejně tak čestně přiznávám, že účetnictví nikdy nebylo mou nejsilnější stránkou nebo něčím co bych shledával v mém studiu zvláště záživným, takže je dost dobře možné, že sem tu blábolil nějaký nesmysl...
    ...nicméně můžeš mi prosím vysvětlit, v čem přesně ten nesmysl spočívá?
    MEGAKUMDUM
    MEGAKUMDUM --- ---
    SIRIEN: Nemáš tak úplně pravdu, protože bereš v úvahu pouze obchod mezi plátci DPH. Ale je spousta případů obchodů mezi plátci a neplátci...
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    :(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LABORANTKA: teď jsi na to kápla!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam