• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    taky tu mam jeden ze stripu co nechapu

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TARMAQ: Pro velký zájem už to nefunguje, prý tam měl traffic > 1Gb/s ...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    FATBOZZ: vzdyt to v tom prispevku pisu..
    FATBOZZ: v tebou odkazovanem clanku na http://beaglenetworks.net/ se prece i pise, ze ho nekdo DoSnul.. dole je videt co tam bylo..
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TARMAQ: jinak je mozny ze to vypnuli > velky zajem, ddos... dostavam ted porad timeouty
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TARMAQ: linux ma misto tracert traceroute prikaz :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TARMAQ: Zkoušeli jsme to na W7.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NELLAS: hm a je to nejak platformove zavisle? zkousel jsem traceroute na linux i freeBSD, pote tracert na win xp a vse bez vysledku..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BESH: Tam bych spíš viděl "coming out of the closet," jakožto výraz pro "sdělení své sexuality okolí."
    BESH
    BESH --- ---
    BLOODRAT:
    BOO:
    SIRIEN: no a k tomu jeste "skeleton in a closet", neboli kostlivec ve skrini
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ...spíš by mě zajímalo, jak to pak vypadá "v reálu" - že si to v ložnici rodičů bude rozdávat s nějakym milencem zrovna, když se rodiče vrátěj domů?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    BLOODRAT: jump right into the watter: obdoba českého "skočit do toho rovnou po hlavě". Pak jsem ještě někde slyšel nějakou frázi s "emerge just from the deep" nějak ve smyslu "říct to narovinu", ale to si už popravdě nejsem moc jistej... pokud jo, pak by to v tomhle kontextu mohlo bejt obdoba českého "vyplivnutí" z fráze "tak už to vyplivni".

    Každopádně chlapec vyleze ze skříně tak, že tim do toho skočí hned po hlavě (...??a pak se před rodiči vynoří rovou z hlubiny a rovnou to na ně vyplivne??...)
    BOO
    BOO --- ---
    BLOODRAT: "To jump right into the pool" means "to act decisively and without hesitation", "without delay,"even when the action isn't physically one of jumping.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PISKVOR: Nenapadlo mě, jak to lépe popsat... každopádně... když jsme to zkoušeli, tak mě to pobavilo :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: A hlavně: nenaběhne, ale vzhledem k fungování `tracert` bude postupně naskakovat a skrolovat nahoru - jako v těch SW.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jako že jeho coming out je odrazový můstek k lepšímu životu?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    "Coming out of the closet" chápu, ale trkne mě někdo s tím bazénem? Nějak se nemůžu dogooglit k ničemu konkrétnímu.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    "pusťte si příkazový řádek a napište "tracert 216.81.59.173"

    co se stane?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    TAPINA: Děkuju, ale nepřijde mi to nějak zázračný..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam