• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TARMAQ: Pro velký zájem už to nefunguje, prý tam měl traffic > 1Gb/s ...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TARMAQ: jinak je mozny ze to vypnuli > velky zajem, ddos... dostavam ted porad timeouty
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TARMAQ: linux ma misto tracert traceroute prikaz :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TARMAQ: Zkoušeli jsme to na W7.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NELLAS: hm a je to nejak platformove zavisle? zkousel jsem traceroute na linux i freeBSD, pote tracert na win xp a vse bez vysledku..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BESH: Tam bych spíš viděl "coming out of the closet," jakožto výraz pro "sdělení své sexuality okolí."
    BESH
    BESH --- ---
    BLOODRAT:
    BOO:
    SIRIEN: no a k tomu jeste "skeleton in a closet", neboli kostlivec ve skrini
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ...spíš by mě zajímalo, jak to pak vypadá "v reálu" - že si to v ložnici rodičů bude rozdávat s nějakym milencem zrovna, když se rodiče vrátěj domů?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    BLOODRAT: jump right into the watter: obdoba českého "skočit do toho rovnou po hlavě". Pak jsem ještě někde slyšel nějakou frázi s "emerge just from the deep" nějak ve smyslu "říct to narovinu", ale to si už popravdě nejsem moc jistej... pokud jo, pak by to v tomhle kontextu mohlo bejt obdoba českého "vyplivnutí" z fráze "tak už to vyplivni".

    Každopádně chlapec vyleze ze skříně tak, že tim do toho skočí hned po hlavě (...??a pak se před rodiči vynoří rovou z hlubiny a rovnou to na ně vyplivne??...)
    BOO
    BOO --- ---
    BLOODRAT: "To jump right into the pool" means "to act decisively and without hesitation", "without delay,"even when the action isn't physically one of jumping.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PISKVOR: Nenapadlo mě, jak to lépe popsat... každopádně... když jsme to zkoušeli, tak mě to pobavilo :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: A hlavně: nenaběhne, ale vzhledem k fungování `tracert` bude postupně naskakovat a skrolovat nahoru - jako v těch SW.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jako že jeho coming out je odrazový můstek k lepšímu životu?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    "Coming out of the closet" chápu, ale trkne mě někdo s tím bazénem? Nějak se nemůžu dogooglit k ničemu konkrétnímu.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    "pusťte si příkazový řádek a napište "tracert 216.81.59.173"

    co se stane?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    TAPINA: Děkuju, ale nepřijde mi to nějak zázračný..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kdybyste to náhodou přehlídli, tak tady o tom píšou taky

    AmRest - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/AmRest
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    SIRIEN: cajk, dobrý dík :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RINCEWIND: týpek nově vymyslel film a místo nadšených ovací se mu dostalo "moderních" komentářů ze sociálních sítí

    ALARIK: UTFG bro. http://en.wikipedia.org/wiki/AmRest
    AmRest je firma, která zřizuje/vlastní/řídí jak KFC, tak Burger King
    Se Slovanskejma národama nemá společnýho nic kromě toho, že studium Slovanských národů patří do kategorie neužitečných/hloupých/nesmyslných studijních oborů, jejichž absolventům pak nezbývá, než se živit podáváním kečupu k hranolkám, obvykle právě ve fast foodech.

    Holčina nechtěla vypadat jako trapná servírka (všichni víme, jak to s těma "managerama" v těch fast foodech je...) tak se přihlásila k AmRest jako zřizovateli a doufala, že udělá "dojem", tj. že týpek nebude tušit, o co jde.
    Týpek však tušil, takže se jí hned zeptal - buď ze zájmu, nebo z provokace - a na dotaz odpověděl takovou hezkou jízlivostí na téma zbytečným způsobem vzdělaných humanistů ve slovanských krajích.

    nevím co víc k tomu chceš?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BESH: bo mi to poslal Ostravak :)
    BESH
    BESH --- ---
    ALARIK: AmRest (WSE: EAT) is an international fast-food and casual dining restaurant operator. The company is primarily based in Wrocław and operates in Poland, Czech Republic, Hungary, Russia, Bulgaria, Serbia, Croatia, Spain, France and the United States.

    AmRest - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/AmRest

    ...ja spis nevim, proc "kuřy řyť"...resp. proc s tou intonaci
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    ALARIK: AmRest provozuje KFC, Burger King a Starbucks
    AmRest - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/AmRest
    no a pokud "studuješ" příslušnice slovanských národů vysokoškolsky humanitně vzdělané, potkáš je většinou tam :)
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    CARB6N: rozumim, že vtip bude v tom, že někdo studuje humanitní studia, ale spíš jsem doufal, že mi někdo vysvětlí, co to je AmRest a co to má společnýho s kfcčkem a slovanskejma národama...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam