• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    BONEMINA: ten najvacsi odkrojeny kusok pri pohybe hore dorastie do pozadovanej velkosti. Zakon zachovania hmoty ostava nepokoreny
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Vzdávám to, jdu si otevřít čokoládu, co se nehýbe.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    BONEMINA: Chce to dobrý pozorovací talent, sleduj pohyb čar na těch šikmo seříznutých plochách...
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Jak tohle může fungovat?
    VEENA
    VEENA --- ---
    UNDERWORLD: Samo o sobě není joke, je to reakce na tenhle post:

    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    VEENA: Such travesty has not yet occured.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    taky pujdu domu zacinam byt opily...
    VEENA
    VEENA --- ---
    ALCATOR: Go home Alcator, you are drunk.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SALVATOR: LOKI v Avengers (filmu) je. Jako záporák.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FALCO: Jedna se o formu tzv. "trollingu". Text das na board a pozadas o vysvetleni. Se zajmem sledujes souboje horlivych studentu severske mytologie, nadsene zavodici v oparu unahlene predstavy, ze by to konecne mohlo nekoho zajimat. Vitezove teto paralympiady se biji v prsa, porazeni slibuji peclivejsi pripravu pred dalsimi souboji. Dale viz hesla "Absolvent filosoficke fakulty", "I Was a Teenage Intellectual", "Living with your parents", "Living in a shared flat", "Furry fandom".
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FIONOR: jestli Tě to uklidní, tak ve svém omylu jsem žil již dlouho před tím, než si Hollywood chudinky severské mytologie všiml :( Už pracuji na řádné nápravě
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Co mě teda dost mrzí, že není v Avengeres a co by mohlo bejt zdrojem zajímavý situace je to, že Loki je matkou osminohýho koně (a otec tří dalších stvůr, ale to už tak zajímavý neni). Dokážu si představit, jak si z něj Stark kvůli tomu utahuje.
    FALCO
    FALCO --- ---
    SIRIEN: prednaska a mytologii sice pekna ale na vtipu to nic nepridava, proste dostal preventivni naloz, s timhle vysvetlenim si vystacim.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---

    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    FALCO: Stručně: LOKI má stále něco za lubem, a Thor mu prostě rozbije hubu "jen tak preventivně" a zdůvodní to "Však ty víš za co!"
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    JOSE_MAT: Oi, máš pravdu, strašně se stydím :( Měl jsem za to že to je syn Ódina a nějaké ledové obryně, ale on ho fakt že jen adoptoval. (na svou obranu jen poznamenám, že Avengers jsem dával jako popkulturní odkaz, ne jako zdroj svých vědomostí)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam