• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    PATISLAV: Taky to může být i troll a debil zároveň..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VEENA: já bych neřekl, že je to troll. Vždyť je to úplně typickej představitel diskutérů z novinky.cz a podobných virtuálních prostorů. Že musí občas některý z nich prosáknout i na nyx, je celkem zákonité.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já bych taky dal i snad na modlení. ale maximálně tak pětikoronu. tu ze Slunce
    VEENA
    VEENA --- ---
    OSTROVAN: Kéž bys na facebúček zmizel ty a přestal se tu snažit o trolling ... to bych dal i snad na modlení.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    HARALD: V pohodě... jde prostě o to, že mě takový blbosti nezajímaj...
    HARALD
    HARALD --- ---
    OSTROVAN: asi před týdnem měla docela sledovaný projev v OSN, bylo o tom dost i v českých novinách i v radiu (a určitě i v televizi). Je to v současnosti docela hodně známá celosvětová ikona boje o vzdělání všch dětí.

    Ale já nepředpokládal, že to musíš znáš, proto jsem ti to napsal a později doplnil o link. Možná jsem, tu odpověď blbě naformuloval.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Tak dost.
    Tohle je "Poznej vtip + jejich vysvětlení"
    Jste úplně mimo téma, protože bylo žádáno vysvětlení STRIPu, který byl mylně chápán jako VTIP-STRIP.
    Ale budiž, ještě se to dá překousnout, že někdo požádá o vysvětlení a dostane ho.

    Ale vaše šovinistická diskuze je sem nevhodná, takže toho nechte.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    hlavně nevim, nějaká pákistánská rebelka tu vzbuzuje sympatie, ale že u nás máme problém s cikánama, do toho se každej bojí jít
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    HARALD: a jak mě mělo napadnout, že taková blbost je fakt podle skutečnosti?
    HARALD
    HARALD --- ---
    OSTROVAN: On by ti to prozradil i strýček Google, kdybys tam zadal její jméno z toho komixu. http://en.wikipedia.org/wiki/Malala_Yousafzai
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no já bych malala viděl něco jako himmler nebo eichmann. akorátže odněkud z východu
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    malala je nějakej novej islámistickej pozdrav? jako třeba aloha, nebo tak něco?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ta paní to dostala mezi voči a furt žije? malala!
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    VEENA: rofl, hlavně že ty zajímáš všechny....
    takový blbečkové mě tu na nyxu fakt baví... nikdo tě nenutí sem vůbec lézt, běž si na facebúček....
    VEENA
    VEENA --- ---
    OSTROVAN: Vítej v "Nikoho to nezajímá". Počet obyvatel: všichni.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    fakt nevim, koho jentak napadne vzít nějakej bezvýznamnej příběh o ještě bezvýznamnější muslimce a udělat z toho dlouhej a strašně nudnej komiks.....
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    HARALD: lol, to že ten nevtipnej příběh o tý holce je pravdivej, se dozvídam až od tebe....
    ovšem tim spíš si myslim, že do kreslenejch stripů se to vůbec nehodí
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    KONOPASLIK: Masochista o ty hovadine premysli, misto aby na ni co nejrychleji zapomnel :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KONOPASLIK: masochysta jde úplně stranou, zatíněnej naprostou debilitou a hlavně nesmyslností celýho vtipu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KONOPASLIK: já bych hlavně řekl, že má problém s tím vtipem

    Cierny humor je dvanast deti v jednom kontajneri, morbidny humor je jedno dieta v dvanastich kontajneroch a absurdny humor je dvanast kontajnerov v jednom dietati...
    Alexis ©2004
    záhlaví [ Cerny humor az bestialitky~VTIPY, OBRAZKY, POVIDKY~CO SE NEHODI SVYM STYLEM DO NORMALNICH KLUBU=- ]
    HARALD
    HARALD --- ---
    OSTROVAN: To je komix podle realnych udalosti o skutecne zijici holce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam