• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    PATISLAV: Taky to může být i troll a debil zároveň..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VEENA: já bych neřekl, že je to troll. Vždyť je to úplně typickej představitel diskutérů z novinky.cz a podobných virtuálních prostorů. Že musí občas některý z nich prosáknout i na nyx, je celkem zákonité.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já bych taky dal i snad na modlení. ale maximálně tak pětikoronu. tu ze Slunce
    VEENA
    VEENA --- ---
    OSTROVAN: Kéž bys na facebúček zmizel ty a přestal se tu snažit o trolling ... to bych dal i snad na modlení.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    HARALD: V pohodě... jde prostě o to, že mě takový blbosti nezajímaj...
    HARALD
    HARALD --- ---
    OSTROVAN: asi před týdnem měla docela sledovaný projev v OSN, bylo o tom dost i v českých novinách i v radiu (a určitě i v televizi). Je to v současnosti docela hodně známá celosvětová ikona boje o vzdělání všch dětí.

    Ale já nepředpokládal, že to musíš znáš, proto jsem ti to napsal a později doplnil o link. Možná jsem, tu odpověď blbě naformuloval.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Tak dost.
    Tohle je "Poznej vtip + jejich vysvětlení"
    Jste úplně mimo téma, protože bylo žádáno vysvětlení STRIPu, který byl mylně chápán jako VTIP-STRIP.
    Ale budiž, ještě se to dá překousnout, že někdo požádá o vysvětlení a dostane ho.

    Ale vaše šovinistická diskuze je sem nevhodná, takže toho nechte.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    hlavně nevim, nějaká pákistánská rebelka tu vzbuzuje sympatie, ale že u nás máme problém s cikánama, do toho se každej bojí jít
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    HARALD: a jak mě mělo napadnout, že taková blbost je fakt podle skutečnosti?
    HARALD
    HARALD --- ---
    OSTROVAN: On by ti to prozradil i strýček Google, kdybys tam zadal její jméno z toho komixu. http://en.wikipedia.org/wiki/Malala_Yousafzai
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no já bych malala viděl něco jako himmler nebo eichmann. akorátže odněkud z východu
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    malala je nějakej novej islámistickej pozdrav? jako třeba aloha, nebo tak něco?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ta paní to dostala mezi voči a furt žije? malala!
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    VEENA: rofl, hlavně že ty zajímáš všechny....
    takový blbečkové mě tu na nyxu fakt baví... nikdo tě nenutí sem vůbec lézt, běž si na facebúček....
    VEENA
    VEENA --- ---
    OSTROVAN: Vítej v "Nikoho to nezajímá". Počet obyvatel: všichni.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    fakt nevim, koho jentak napadne vzít nějakej bezvýznamnej příběh o ještě bezvýznamnější muslimce a udělat z toho dlouhej a strašně nudnej komiks.....
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    HARALD: lol, to že ten nevtipnej příběh o tý holce je pravdivej, se dozvídam až od tebe....
    ovšem tim spíš si myslim, že do kreslenejch stripů se to vůbec nehodí
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    KONOPASLIK: Masochista o ty hovadine premysli, misto aby na ni co nejrychleji zapomnel :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KONOPASLIK: masochysta jde úplně stranou, zatíněnej naprostou debilitou a hlavně nesmyslností celýho vtipu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KONOPASLIK: já bych hlavně řekl, že má problém s tím vtipem

    Cierny humor je dvanast deti v jednom kontajneri, morbidny humor je jedno dieta v dvanastich kontajneroch a absurdny humor je dvanast kontajnerov v jednom dietati...
    Alexis ©2004
    záhlaví [ Cerny humor az bestialitky~VTIPY, OBRAZKY, POVIDKY~CO SE NEHODI SVYM STYLEM DO NORMALNICH KLUBU=- ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam