• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    VEENA: tak to je očividně suchý jak troud... normálně se britskejm suchárnám řehtám, ale tady se to nějak nedostavilo. asi stárnu.
    HABEAL: ten poslední případ s pondělkem mi tak nějak došel
    GILHAD: Moriartyho znám, ale pořád to tam žádnej mnou rozpoznatelnej vtip nedělá...
    VEENA
    VEENA --- ---
    AUDIAC: Suchý britský humor :) asi bych se na to být tebou vyprdnul :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    nějak se mi nedaří přijít na kloub tomuhle: [ DARKJESUS @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    plusů to má poměrně slušně, takže buď mi uniká nějaká skrytá pointa, nebo asi nemám smysl pro tyhle humory...
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    DJFRACTAL: HABEAL: jaj, ted je tam uplne jiny obrazek... no tak nic
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    HABEAL: no tak to se za břicho popadám
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    DJFRACTAL: asi fotoshop na pravé ruce?
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    ví někdo čemu se mám smát tady? http://trollista.com/id-1021.html
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    dekuji :)
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    KALIBAN: VLC je přehávač, který má jako logo dopravní kužel: http://www.videolan.org/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KALIBAN: Dopravní kužel je logo a ikona programu VLC media player. Je to odkaz na École Centrale Paris, kam chodili vývojáři a kde jedním z koníčků Ecole Centrale's Networking Students' Association bylo sbírání dopravních kuželů.

    VideoLAN - Official page for VLC media player, the Open Source video framework!
    http://www.videolan.org/vlc/
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    je zajímavý, že zatimco já jsem troll, tak ale vyprodokuju daleko míň příspěvků, než kokoti, který maj potřebu mi sdělit že jsem troll
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    to že nejseš dostatečně mentálně stabilní aby si ustál ostrovana ikdyž ho máš v ignoru není náš problém.......... now go fuck yourself
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    Je mi líto, že musím bejt sprostej, ale nechcete se na toho píčuse vysrat? Ostrovana mám v ignore od jeho prvního "vystoupení" tady, ale stejně ke mě jeho sračky prosakujou, protože mu máte tendenci na jeho pokusy o trolling pořád ještě reagovat a zasíráte tím místní diskuzi.
    Pro blaho všech by už zasloužil BAN nebo aspoň RO.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: a jak se holka má? určitě vyhrála vip prostřeleno, to se vsadím.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OSTROVAN: ten příběh je významnej, stejně jako ta holka (kolem toho co se jí stalo a jak se k tomu postavila je docela slušný hnutí s dopadem jak v Pákistánu tak světově, takže to není o tom že by byla "jen" mediálním symbolem, ale fakt se kolem ní i něco děje - politicky, aktivisticky, mediálně aj.) Pravda že to její vystoupení v OSN... no, mediálně vděčné, ale věcně asi nanic.

    Což nic nemění na tom, že přeříkat její příběh tak jak je bez jakékoliv pointy nudnými stripy a líbivě emotivními kecy okolo je prostě... no, dost ubohá trapnost podle mě. Bohužel podobných lítá internetem tuna, je to jen taková rozvinutější verse všech těch líbivě motivačních obrázků s motivačníma kecama okolo.

    OSTROVAN: no víš co... ona byla v televizi, rádiu, na všech zpravodajskejch portálech (včetně českejch)... se dá docela čekat žes to zaregistroval i když Tě to osobně nezajímá.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    PATISLAV: Taky to může být i troll a debil zároveň..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VEENA: já bych neřekl, že je to troll. Vždyť je to úplně typickej představitel diskutérů z novinky.cz a podobných virtuálních prostorů. Že musí občas některý z nich prosáknout i na nyx, je celkem zákonité.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já bych taky dal i snad na modlení. ale maximálně tak pětikoronu. tu ze Slunce
    VEENA
    VEENA --- ---
    OSTROVAN: Kéž bys na facebúček zmizel ty a přestal se tu snažit o trolling ... to bych dal i snad na modlení.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    HARALD: V pohodě... jde prostě o to, že mě takový blbosti nezajímaj...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam