• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    HRAFNAIN: no, vidíš, zednářskej symbol, tyvoe
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    imho je to jeste slozitejsi, viz ta znacka na zemi ;]
    VEENA
    VEENA --- ---
    SHEALA: IMHO majitel domů obtěžuje něčí ženu přes e-maily ... což je velice nerudné, jelikož e-maily nelze blokovat a jsou určitě velice obtěžující ... :)
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    SHEALA: Prestan. Nemailuj moji zene.
    Moznosti je spousta, napis se muze tykat obyvatele i obyvatelky domu. Kazdopadne u lidi co uvnitr ziji zpusobi velmi "zajimavou" diskuzi.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    REFALLENONE: Majitel posprejované garáže svoji ženu nejspíš ani nemá, jinak by byly před domem ještě lažely spakované věci:)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    SHEALA: Žárlivej manžel.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    SHEALA: tipnul bych něco jakože ví kdo to napsal a stěžovala si jeho ženě, tak tam připsal ještě to druhý
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SHEALA: resp chapu ze je to asi nejaka narazka na to, ze se zeny neumi trefit do garaze, proto ta jedna sirsi garaz? Ale proc stop now, dont email my wife?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Ja bych to videl na nejakou "hricku" typu "oh my ass" a ukaze se za za tim, co je spatne je opet oblibeny padouch (mrnavy, sedici na te moji prdeli" - chapu, ze se tomu nekdo muze smat, ackoli me to nepobavilo, ale nekomu ke stesti staci malo
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    VEENA: tak to je očividně suchý jak troud... normálně se britskejm suchárnám řehtám, ale tady se to nějak nedostavilo. asi stárnu.
    HABEAL: ten poslední případ s pondělkem mi tak nějak došel
    GILHAD: Moriartyho znám, ale pořád to tam žádnej mnou rozpoznatelnej vtip nedělá...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HABEAL: Jinak "case of the Mondays" je humorna diagnoza, asi jako "chytil jsem KOPR."
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Moriarty je jeho dabelsky protihrac (a strujce vseho zla v nekterych pribezich)
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    AUDIAC: všechno vyřeší ale pondělí je pondělí, stačí to tak? :D
    VEENA
    VEENA --- ---
    AUDIAC: Suchý britský humor :) asi bych se na to být tebou vyprdnul :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    nějak se mi nedaří přijít na kloub tomuhle: [ DARKJESUS @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    plusů to má poměrně slušně, takže buď mi uniká nějaká skrytá pointa, nebo asi nemám smysl pro tyhle humory...
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    DJFRACTAL: HABEAL: jaj, ted je tam uplne jiny obrazek... no tak nic
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    HABEAL: no tak to se za břicho popadám
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    DJFRACTAL: asi fotoshop na pravé ruce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam