• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: Ten, na ktery jsem odkazoval, uz tam evidentne neni.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PISKVOR: Hora osudu, místo s nejvýhňovatější výhní ve Středozemi? :)
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    SKY_MAX: děkuju, až teď jsem to pobral a nasmál jsem se ještě jednou.
    SWT
    SWT --- ---
    OSTROVAN: Máš ode mne plus za konzistentní trollení ;)
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PRAASHEK: nj, lidi co používaj výrazy jako: "koreluje", "kulturní úroveň populace" a "konzistentní"... o těch mi babička vyprávěla... a prej na ně tenkrát každej sral, stejně byli všichni ve straně jenom aby měli klid a mohli si dělat svojí práci.....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a s čímže to koreluje?

    SWT
    SWT --- ---
    MATHES: Reagoval jsem tímto způsobem, protože jsem se domníval, že DA_NIELA nechce pouze vysvětlení "vtipu", ale i těch 70ti plusek, neboť za tím byl otazník.
    Takže příště prosím zapni mozek, ušetři si zbytečné komentáře, které pouze poukazují na Tvoji nechopnost porozumět psanému textu, a STFU & GTFO ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SWT: kulturní úroveň populace jsou čuráci
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já se u toho náhodou málem posral smíchy :) to je přesně typ humoru, co mi sedí
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    FATBOZZ: Aha, setřel, los je tedy morálním vítězem. Už chápu, dík.
    SWT: jo.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SWT: diskuze se jmenuje Poznej vtip + jejich vysvetleni

    Co to znamena? Ze tvuj nazor na vtip vazne nikoho nezajima a mas si ho nechat pro sebe. kkthxbai
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    DA_NIELA: Stírací los je žejo ten lístek co si koupíš a setřeš jestli si něco vyhrál nebo ne. Autor využil toho, že to může mít ještě druhý význam a to stírací los jako zvíře co tě setře nějakou hláškou. Tenhle význam je těžko předpovídatelný, tedy diváka překvapí a vznikne vtip. (Ale každej máme jinej humor, takže někomu se to samozřejmě nemusí zdát vůbec vtipný)
    SWT
    SWT --- ---
    DA_NIELA: Jak to tak říct ... řekněme, že úroveň "vtipu" je u tohoto kousku konzistentní s ostatní tvorbou rádobykreslíře a počet plusů koreluje s kulturní úrovní populace.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DA_NIELA: ten los ho pěkně setřel ne?
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    A nesnažil se to zachránit tím, že je vydatně proliješ?
    BURAN
    BURAN --- ---
    DREWDARK: nikdy ses nevratil z dovoleny a nemel doma uschly kytky? :)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    FATBOZZ:
    PRAASHEK: diky, asi jsem nepoznal vtip, ktery nebyl vtipny... (pro me)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DREWDARK: reakce na pocasi v cr
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    asi narážka na poslední vedra. ale kdyby tam byli židi, mohla by to být kulinářská narážka na výrobu šunky za druhé světové války
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    Bůh se vrátí z dovolený a povídá: "Sakra, málem mi uschli lidi!" => nechapu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam