• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: Ten, na ktery jsem odkazoval, uz tam evidentne neni.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PISKVOR: Hora osudu, místo s nejvýhňovatější výhní ve Středozemi? :)
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    SKY_MAX: děkuju, až teď jsem to pobral a nasmál jsem se ještě jednou.
    SWT
    SWT --- ---
    OSTROVAN: Máš ode mne plus za konzistentní trollení ;)
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PRAASHEK: nj, lidi co používaj výrazy jako: "koreluje", "kulturní úroveň populace" a "konzistentní"... o těch mi babička vyprávěla... a prej na ně tenkrát každej sral, stejně byli všichni ve straně jenom aby měli klid a mohli si dělat svojí práci.....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a s čímže to koreluje?

    SWT
    SWT --- ---
    MATHES: Reagoval jsem tímto způsobem, protože jsem se domníval, že DA_NIELA nechce pouze vysvětlení "vtipu", ale i těch 70ti plusek, neboť za tím byl otazník.
    Takže příště prosím zapni mozek, ušetři si zbytečné komentáře, které pouze poukazují na Tvoji nechopnost porozumět psanému textu, a STFU & GTFO ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SWT: kulturní úroveň populace jsou čuráci
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já se u toho náhodou málem posral smíchy :) to je přesně typ humoru, co mi sedí
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    FATBOZZ: Aha, setřel, los je tedy morálním vítězem. Už chápu, dík.
    SWT: jo.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SWT: diskuze se jmenuje Poznej vtip + jejich vysvetleni

    Co to znamena? Ze tvuj nazor na vtip vazne nikoho nezajima a mas si ho nechat pro sebe. kkthxbai
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    DA_NIELA: Stírací los je žejo ten lístek co si koupíš a setřeš jestli si něco vyhrál nebo ne. Autor využil toho, že to může mít ještě druhý význam a to stírací los jako zvíře co tě setře nějakou hláškou. Tenhle význam je těžko předpovídatelný, tedy diváka překvapí a vznikne vtip. (Ale každej máme jinej humor, takže někomu se to samozřejmě nemusí zdát vůbec vtipný)
    SWT
    SWT --- ---
    DA_NIELA: Jak to tak říct ... řekněme, že úroveň "vtipu" je u tohoto kousku konzistentní s ostatní tvorbou rádobykreslíře a počet plusů koreluje s kulturní úrovní populace.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DA_NIELA: ten los ho pěkně setřel ne?
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    A nesnažil se to zachránit tím, že je vydatně proliješ?
    BURAN
    BURAN --- ---
    DREWDARK: nikdy ses nevratil z dovoleny a nemel doma uschly kytky? :)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    FATBOZZ:
    PRAASHEK: diky, asi jsem nepoznal vtip, ktery nebyl vtipny... (pro me)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DREWDARK: reakce na pocasi v cr
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    asi narážka na poslední vedra. ale kdyby tam byli židi, mohla by to být kulinářská narážka na výrobu šunky za druhé světové války
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam