• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    THE_BALROG: je samozřejmě odpověď SIRIEN:
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Desátý nejnovější příspěvek v auditku: [ HASH @ Nové Internetové Humory - NYX je retard ]
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    chvíli jsem tu úplně nevnímal - proč se NIH teď jmenují "Nyx je retard"?
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    RAINBOF: nene seš v tom sám, sorry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BDOWN: ty jsi kastrovanej ?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: to mel byt spis povzdech...
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: no jestli tvůj smysl pro humor je psát pod očividně debilní videa že sou debilní, tak s tebou musí bejt srandy kopec...........
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jinak dada dokaze být hodne vtipný... tohle není
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ok, nemam smysl pro specialne pro tenhle hodne debilni humor, koukam, ze je toho na internetu mraky, takze se mame na co tesit...
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: no ok, tak nemáš smysl pro humor kterej potřebuješ k tomu aby ti to přišlo vtipný, když to potřebuješ rozepsat......
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    no a na ucitelku jsem schopna napsat fakt hodne hrubek, takze mi nekrivdete jo :P
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: pockej nejsme jedina, komu to neprijde vtipny... me zas prijdou vtipny jiny vecy, ale je pravda, ze mam nejradsi takovy ten suchy anglicky humor typu Hale&Pace...
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: nojo ale ono to vtipný je jenom ty to nevidíš kvůli tomu co jsem tu naznačoval :))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: ale pockej, ja nejsem zadnej suchar, jen jsem chtela podporit, ty co jim to neprijde vtipny :D
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: já tě nerozebírám, já jenom všem vysvětlil proč ti to nepřijde vtipný :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: to jako vazne :D? co to tu vedete za debatu bohajeho, dovolila jsem si poznamenat, ze me to taky neprijde vtipny a vy me tu zacnete rozebirat :D?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    ja jsem mozna trochu devka, ale rozhodne ne tanecnice, to ani trochu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REFALLENONE: já ne.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GARBAGE: nj učitelka, kde ta by vzala smysl pro humor
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    REFALLENONE: ale ona je ucitelka tance
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GARBAGE: Každý jsme trochu děvče a trochu tanečnice :L
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam