• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    VECTOR: Ten comics vidim prvne v zivote. Ale prijde mi to docela vtipne :-) Jako ze si ten kluk necha libit asi fakt uplne cokoliv :-) Kdyz mu ona sedi na zadech a rika ze "your new employee is very climbable", tak misto toho aby ji treba schodil na zem na naplacal ji na zadek, tak on se jeste pta "what?" :-))
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    VECTOR: ten komix je stabilně nevtipnej, možná to je odkaz na nějakej pradávnej čin tý postavy, ale ani ten pravděpodobně neni vtipnej
    SWT
    SWT --- ---
    JOHNANDERTON: Obvykle je to třeba "A for apple", formulace obvyklá z čítanek, "A jako auto", tady holt je to rebel ;) rebeluje tím, že nedodržuje ani tu koncepci prvního písmena ... IMHO.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    GRANTORINO: Sedíš v rozumné vzdálenosti? Díváš se na křížek?

    Dej tomu chvilku, ty ksichty začnou být všelijak zkroucený, jako karikatury.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    taky to nevidim :/
    SWT
    SWT --- ---
    PATISLAV: Hm, mno příležitostně ji můžu otestovat ale zatím jsem u ní za těch 12 let žádný problémy se stereoskopickým viděním nezaznamenal.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SWT: možná je tupozraká.
    SWT
    SWT --- ---
    Mixuje to ty dva xichty dohromady. Tedy, tvůj mozek ti to mixuje, díky tomu, že jsi fixovanej na ten křížek - každý obrázek je postaven proti jednou oku. Zajímavý, že třeba moje dcera v tom ty smixovaný xichty prej nevidí.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    [ CHONGX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Vidim fakt vtipny halucinogene pokrouceny xichty... Jak to funguje?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: protože je to větší legrace
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALESH: to jo, ale proc se vlamovat k sousedum se sekerou v ruce a pak zahlazovat stopy, kdyz muzes ty maly otravny fakany donutit aby se zabili sami, ne?
    ALESH
    ALESH --- ---
    FATBOZZ: ja vim, deti co jim uriznes hlavu taky.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ALESH: Prece jenom deti po zasazeni proudem delaji mene hluku nez ty co jim zasazene nejsou
    ALESH
    ALESH --- ---
    PISKVOR: Jasny, podle poctu plusu jsem cekal ze v tom bude neco vic, napriklad narazka na nejkaky film/serial co neznam:)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALESH: ...děti strčí hřebíky do zásuvky a proud je zabije? Dále viz FATBOZZ.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Uz ten vtip slysim asi po treti a porad nechapu..
    [ FATBOZZ @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]

    Pokud žiješ v paneláku a serou tě sousedovic děti, řekni jim přes zeď, že jsi skřítek který žije v zásuvce, a že papáš hřebíky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam