• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    GRANTORINO: Sedíš v rozumné vzdálenosti? Díváš se na křížek?

    Dej tomu chvilku, ty ksichty začnou být všelijak zkroucený, jako karikatury.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    taky to nevidim :/
    SWT
    SWT --- ---
    PATISLAV: Hm, mno příležitostně ji můžu otestovat ale zatím jsem u ní za těch 12 let žádný problémy se stereoskopickým viděním nezaznamenal.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SWT: možná je tupozraká.
    SWT
    SWT --- ---
    Mixuje to ty dva xichty dohromady. Tedy, tvůj mozek ti to mixuje, díky tomu, že jsi fixovanej na ten křížek - každý obrázek je postaven proti jednou oku. Zajímavý, že třeba moje dcera v tom ty smixovaný xichty prej nevidí.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    [ CHONGX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Vidim fakt vtipny halucinogene pokrouceny xichty... Jak to funguje?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: protože je to větší legrace
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALESH: to jo, ale proc se vlamovat k sousedum se sekerou v ruce a pak zahlazovat stopy, kdyz muzes ty maly otravny fakany donutit aby se zabili sami, ne?
    ALESH
    ALESH --- ---
    FATBOZZ: ja vim, deti co jim uriznes hlavu taky.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ALESH: Prece jenom deti po zasazeni proudem delaji mene hluku nez ty co jim zasazene nejsou
    ALESH
    ALESH --- ---
    PISKVOR: Jasny, podle poctu plusu jsem cekal ze v tom bude neco vic, napriklad narazka na nejkaky film/serial co neznam:)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALESH: ...děti strčí hřebíky do zásuvky a proud je zabije? Dále viz FATBOZZ.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Uz ten vtip slysim asi po treti a porad nechapu..
    [ FATBOZZ @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]

    Pokud žiješ v paneláku a serou tě sousedovic děti, řekni jim přes zeď, že jsi skřítek který žije v zásuvce, a že papáš hřebíky.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    LAUNCHER: ono by stačilo zrušit maturitu z jazyka, SZZ a jiné podobné hovadiny a nahradit je získáním mezinárodně uznávaných zkoušek z daného jazyka (FCE atp.)

    Nicméně tahle Tebou poukázaná pointa vtipu není vůbec špatná :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SIRIEN Zapletka spociva v tom, ze zatimco se ceske politicke strany biji v prsa, jak je potreba premenit ceske hospodarstvi na znalostne orientovanou ekonomiku (a dalsi buzz worlds), nikdo to realne nemysli ani naznakem vazne, nebot prvnim logickym krokem by byl zakaz dabingu z EN nejmene v TV a kine (po vzoru aktualni situace v nekterych severoevropskych, asijskych a africkych zemich). Autor tak sarkasticky odkazuje na aktualni popularni vtip - duse prekladatelu EN->CZ by meli dosahnout odpusteni tim, ze je budeme pouzivat misto kozlu na zastavkach na znameni.

    https://www.facebook.com/StopDabingu
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SIRIEN: lol, jako na zavolání např:

    [ ARAON @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /zadna cestina ani slovencina/ ]
    "I had a car crash the other day. A dwarf got out the other car and said, 'I'm not happy'. To which I replied, 'Which one are you then."

    [ HONZIK_HAPPY @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    V cizojazyčných vtipech jsem našel jeden moc pěknej, škoda, aby zapadl, zkusím přeložit...

    "Tuhle jsem měl autohavárii. Z druhého auta vylezl nějaký trpaslík a povídá: "Dnes jsem neměl štístko". Na to jsem odpověděl: "A kterého jsi tedy měl?"
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    REFALLENONE: což v místních krajích není nijak neobvyklé... jsem už viděl pěknou řádku překladem zprzněnejch vtipů, včetně pokusů o překlad nepřeložitelných slovních hříček (v kterémžto případě budiž odpuštěno pouze stálým překladatelům pravidelných komiksů, ty maj prostě smůlu v tomhle)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    FATBOZZ: vysvětit pls.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Já bych tenhle klubik prejmenoval na

    Poznej vtip + jejich vysvetleni. Nemůžeme ale zaručit, že budou pak vtipné
    ISCH
    ISCH --- ---
    REFALLENONE: nejsem :)
    Ale koluje to ted v nozirske komunite.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam