• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PATISLAV: ehm, tak nic, z nějakého důvodu se mi nezopakoval gif a já viděl jen poslední frame :))
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Jakože mu uletělo letadlo? Nebo je tam něco třeskutějšího?
    [ ZURICI_BYK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Tai (ta splhaci holka) je excentricka lesbicka a v soucasnosti pritelkyne Dory (te zamestnavatelky). Ten kluk (Dale) je novy zamestnanec (a zoufale po tom miste touzil). Fae (dalsi zamestnankyne, nyni nove manazerka, neni v tomto stripu) ho ruzne trapi (od klasickeho shazovani az po serm). Takze drobne zneuziti od pritelkyne zamestnavatelky (jako splhadlo) je jen jedna z dalsich udalsti na novem miste.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MARWIN_KOVAREX: jojo, to je slang jak prase.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    HWLLFFRDD: Já ten komix zbožňuju. Mám ho přečtený kompletně (a že to tedy dalo zabrat, dohnat 8 nebo kolik let při 250+ dílech ročně...), ale asi to chce trošku víc sledovat, pak jsou ty postavy mimořádně zábavné.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    VECTOR: Ten comics vidim prvne v zivote. Ale prijde mi to docela vtipne :-) Jako ze si ten kluk necha libit asi fakt uplne cokoliv :-) Kdyz mu ona sedi na zadech a rika ze "your new employee is very climbable", tak misto toho aby ji treba schodil na zem na naplacal ji na zadek, tak on se jeste pta "what?" :-))
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    VECTOR: ten komix je stabilně nevtipnej, možná to je odkaz na nějakej pradávnej čin tý postavy, ale ani ten pravděpodobně neni vtipnej
    SWT
    SWT --- ---
    JOHNANDERTON: Obvykle je to třeba "A for apple", formulace obvyklá z čítanek, "A jako auto", tady holt je to rebel ;) rebeluje tím, že nedodržuje ani tu koncepci prvního písmena ... IMHO.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    GRANTORINO: Sedíš v rozumné vzdálenosti? Díváš se na křížek?

    Dej tomu chvilku, ty ksichty začnou být všelijak zkroucený, jako karikatury.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    taky to nevidim :/
    SWT
    SWT --- ---
    PATISLAV: Hm, mno příležitostně ji můžu otestovat ale zatím jsem u ní za těch 12 let žádný problémy se stereoskopickým viděním nezaznamenal.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SWT: možná je tupozraká.
    SWT
    SWT --- ---
    Mixuje to ty dva xichty dohromady. Tedy, tvůj mozek ti to mixuje, díky tomu, že jsi fixovanej na ten křížek - každý obrázek je postaven proti jednou oku. Zajímavý, že třeba moje dcera v tom ty smixovaný xichty prej nevidí.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    [ CHONGX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Vidim fakt vtipny halucinogene pokrouceny xichty... Jak to funguje?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: protože je to větší legrace
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALESH: to jo, ale proc se vlamovat k sousedum se sekerou v ruce a pak zahlazovat stopy, kdyz muzes ty maly otravny fakany donutit aby se zabili sami, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam