• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ALESH
    ALESH --- ---
    BURAN: tak posta, ja bych se o tom rad pobavil, ale tady diskuzi o vtipech evidentne nemai radi.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PISKVOR: těžko říct, PISKVOR to tu nesleduje (160 nepřečtených) a HASH má prémiovku asi a vypnul si sledování a zobrazování ve statistikách, takže těžko říct jestli sem kouká nebo ne...
    BURAN
    BURAN --- ---
    ALESH: pust si to video s Jimim. Vysvetluje tam, jak funguje vtip. Pak uvidis, ze ten s kompasem ma ony potrebne prvky (vytvoreni predpokladu + pointa), kdezto ty tvoje priklady tak nefunguji, to jsou jen takove nahodne vykriky.
    ALESH
    ALESH --- ---
    BURAN: no vzdyt, o to jde:)
    ALESH
    ALESH --- ---
    PISKVOR: no ja si orpavdu nejdriv casto myslim, ze jsem ten vtip nejak nepochopil, takze nevim jestli je jen nevtipny, nebo ho nechapu.
    BURAN
    BURAN --- ---
    ALESH: neni vtipny ani jedno, sorry :D :D
    ALESH
    ALESH --- ---
    BURAN: nemluvim o detailu, ale o tom na cem ten vtip je postavenej.. ale ok, chapu:)

    Prijde mi, ze takovejch vtipu se da udelat nekonecne...

    "Pokud se ocitneme v jame, lopata nam pomuze zahravat se jete hloubeji."
    "Pokud jsem ve valce, pistole nam pomuze zabit se jeste rychleji."
    ...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Opravdu by nešlo tohle hodit do záhlaví? Furt se tu nad tím někdo podivuje. Tohle není klub "Ivánku, cink! a najednou je to vtipný."
    BURAN
    BURAN --- ---
    ALESH: no me treba to prijde vtipny, asi prave diky tomu ze nemam potrebu to resit do detailu.
    ALESH
    ALESH --- ---
    BURAN: jasny no, asi se radsi smejou promyslenejsim vtipum, tady to mi prislo jako na prvni pohled nesmyl a pocet palcu mi prisel podezrele vysoky...
    BURAN
    BURAN --- ---
    ALESH: [ SIRIEN @ Poznej vtip + jejich vysvetleni ]

    hned prvni co Jimmy rika: "Analyzovat humor je jako pitvat zabu. Nekolik lidi to zajima a zaba chcipne." :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    BURAN: ja vim kam ukazuje kompas, ale prece zadnej normalni clovek pokud se ztrati, nejde slepe na sever, ne?

    SIRIEN: kompas ti zaruci, ze se nemotas v kruku a kdyz jdes do lesa, tak vetsinou vis, na jakou svetovou stranu je, taze s pomoci kompasu se dostanes ven snaze, staci jit na opacnou stranu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALESH: ztratíš se v lese = nevíš, kde jsi. Nevíš kde jsi = nemáš výchozí bod pohybu = nemůžeš určit kudy se dát aby ses někam dostal, i když bys věděl, kam se dostat a měl mapu, takže kompas, známý jako ultimátní navigační pomůcka, je ve skutečnosti nahovno, protože když nevíš kde si, ani vědět kde je sever Ti nepomůže
    BURAN
    BURAN --- ---
    ALESH: kompasu ukazujicich na vychod, zapad ci jih je minimum, takze nejpravdepodobnejsi je sever :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    "Pokud se někdy ztratíte v lese, kompas vám pomůže ztratit se víc na sever."

    Proc bych mel podle kompasu chodit zrovna na sever?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RAINBOF: asi komunistickýma hvězdičkama ozdobenej stromeček co vypadá že je na chcípnutí uprostřed hnusného parku? (má to -5 v ústavu kde se dobré posty počítají na desítky až stovky, moc bych od toho nečekal)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SIRIEN: Dik. Mě to nedocházelo a i po vysvětlení mi to vtipný přijde.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PISKVOR: nu, zkousel: https://www.google.com/...pell=1&sa=X&ei=nhirUpa_GuOr7AalooEY&ved=0CCsQBSgA&biw=1143&bih=724&dpr=0.9
    ale jo, mas pravdu, jenom lenost zvitezila nad samostatnosti, a diky za odpoved. :)
    inu patek
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HRAFNAIN: A hledat, hledat jsi zkousel/a? Prvni vysledek: http://knowyourmeme.com/memes/i-took-an-arrow-in-the-knee
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam