• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PATISLAV: jako ze mladej je do vseho hr a spokoji se s jednou. Starej je rozvaznej a neni troskar :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HRKY: cena OH parku na letne je 80milionu
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    SUBTITLES017: Aha, no asi nejsem ta správná cílová skupina. Každopádně díky za rychlou reakci! :-)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TAMARIX: obi a van (anglicky dodavka) vs Obivan


    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SIRIEN: Huš jen si ho pěkně nechte tady.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MAGE: možná, kdyby ses s podobnými náměty na výzkum přemístil do [ Vědecké vtipy ] ?
    BESH
    BESH --- ---
    MAGE: Genetickou predispozici tu doufam nikdo nezminoval...to patri do nejakych jinych diskuzi :)
    NASA
    NASA --- ---
    ja jsem si rikal, ze budeme jeste radi vzpominat na aferu s buzolou... :-))
    MAGE
    MAGE --- ---
    BESH: No ale vyvrátí se tím teorie o nějaké genetické predispozici asiatů. Že matematické schopnosti nejsou v dědičnosti ale v prostředí. No a pak se může zkoumat dál jestli je to třeba tím jazykem nebo stylem výuky nebo obojím. To by zas byly další skupiny.
    BESH
    BESH --- ---
    MAGE: Coz jeden vysvetli tim, ze uz nemaji vazbu svuj puvodni "matematice priznivy" jazyk a druhy tim, ze sdili stejnou kulturu, prosli stejnym vzdelavacim systemem a tim padem vykazuji podobne vysledky...
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    SHEALA: Holky jsou v rozhovoru docela povrchní, mluví jen o sexu. Fór je v tom, že používají naučené fráze, o nichž ani neví, co znamenají. Takže si myslí, že big bang je prostě velky mrd.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SHEALA: Já bych za tím nehledal vědu. Prostě říká že věřící lid něvěří na masturbaci nebo Velký Třesk.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SIRIEN: "Ryba-Tajemne-Chuti"?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mage: Baj-Fenks-Kej!
    MAGE
    MAGE --- ---
    SIRIEN: no přece tím že by třeba začali vykazovat stejné výsledky jako neasiati...
    o tom s tou normálností se nehádám, prostě tak to je...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MAGE: a můžeš mi prosím vysvětlit, jak asiati bez vazby na původní kulturu ukáží jakoukoliv vazbu výuky matematiky na asijské jazyky, když jejich rodným a výhradně užívaným jazykem bude angličtina?

    Jsem si jistý, že experiment který by chtěl dokázat superioritu korejštiny nad angličtinou při výuce matematiky na jedincích, kteří mluví jen anglidky a neumí už skoro ani slovo korejsky, ale jejich dědeček to měl právě naopak, by měl určitě velmi... pestrou a zajímavou metodologii, ale nějak si jí nezvládám představit.

    Že je něco "normální" ještě neznamená, že to není idiocie. Dala by se jmenovat takřka nevyčerpatelná řada "normálních" věcí, které dělá kdekdo, ale u kterých když se nad tím člověk zamyslí začne být očividné, jak dementní jsou.

    Kromě toho tohle není filosofický klub
    Je to klub o vysvětlování vtipu. Pointou toho vtipu prostě je, že ta holka je kráva co si nechá udělat tetování, které je naprosto špatně - což říká dost o její debilitě. (asi jako když jsem v jednom baru potkal barmanku, co měla na zádech po páteři 7 čínských znaků. Když jsem se jí zeptal, co znamenají, tak mi, NAPROSTO BEZ PRDELE teď - fakt si nevymejšlim, řekla, že neví - reklama na Sprite rulez, skutečně)

    Pokud se Ti to nelíbí, můžeš si tu holku vystalkovat a poslat jí kondolenční e-mail s tím, jak jsou všichni hloupí, že se jí smějou, že je hloupá, když je to přece naprosto normální.
    Pokud máš aktivistickou povahu, můžeš si dokonce nechat vytetovat na hrudník nějaký citát o tom, jak jsme všichni hloupí, a nechat si ho vytetovat v hebrejštině nebo arabštině psané zleva doprava.
    Nezapomeň nám pak poslat fotku, zasmějeme se i Tobě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam