• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    LODBROG: Myslim že si koupí spíš jiné, protože už ví, že Davidova matka má stejný (bez ohledu na to, jestli si je vezme na svatbu nebo ne) a obecně prostě nechce mít stejný šaty jako jiná ženská...?
    CEAR
    CEAR --- ---
    LODBROG: Nejspíš aby nezkazila dceři svatbu, ale když už se obětuje pro důležitý den své dcery, tak si to aspoň okoření tím, že matku ženicha "donutí" koupit také další šaty....
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    No ale proč teda říká že si koupí jiné?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    až to davidova matka uvidí, pořídí si kvůli tomu na svatbu jiné
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Dnes mi to nějak nemyslí.
    Vysvětlí mi někdo pointu tohoto židovského vtipu, pls...?

    Judita Goldsteinová a David Horowitz chystají velkolepou svatbu, která musí být do puntíku tak, jak je naplánováno. Tři dny před svatbou volá znepokojeně Judita své matce, "Mami, představ si! Právě jsem zjistila, že Davidova matka si koupila na obřad naprosto stejné šaty, co budeš mít ty!"
    Matka se krátce zamyslí a říká, "Nedělej si starosti drahoušku, koupím si jiné."
    "Ale mami," říká Judita, "takové šaty jsou docela drahé. Co uděláš s těmi starými? Je přece strašná škoda si je nevzít."
    "Kdo říká, že si je nevezmu?" odpovídá matka. "Vezmu si je na svatební generálku."
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SHEALA: C4 - zkratka pro "see for" a nebo nazev vybusniny.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ ADMIX @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ] ?
    Jde mi o pochopení třetího políčka, styl psaní U NO Y IS NO MILK znám... lednička explodovala, ale proč?
    (Edit: už mi to došlo)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALCATOR: tak pro Tvojí informaci kdyby byli zhulený, tak budou ležet pod budíkem a vychechtaně koukat, jak se na něm mění číslíčka...

    Ty drogy Ti nikdo nenutí, ostatně sám jim taky nějak moc neholduju, ale nedělej z jakékoliv své neznalosti svatouškovskou omlouvající ctnost, zvlášť když ta neznalost způsobí, že něco vysvětlíš dost kostrbatě.
    SKRU
    SKRU --- ---
    MALARKI: rusak ma vanoce pozdejc..cely to nak nesedi, ta pointa je v oparu..alkoholickym asi
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ALCATOR: Burkhar, když je vysmaženej z rumu, tak je vždycky hroznej puntíčkář.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    BURKHAR: Odpusť mi, že pro všechny návykové substance používám výraz "drogy" a pro výsledek jejich zneužívání používám výraz "zhulenej". To víš, nikdy jsem to nezkoušel, tak neumím použít ten správnej výraz.

    Kritizovat je snadné, přijít s něčím sám už tak snadné není...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ALCATOR: Jestli je někdo zhulenej po LSD, tak potěš prdel.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ALCATOR: Ja si to myslel. Ale prislo mi to tak slaby, ze jsem porad doufal nejaky jiny vtip.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    ALCATOR: No spíš si myslim, že to s dělením Ukrajiny nemá nic společnýho. Podle mě je to myšleno takhle:
    Vánoční idylka - Tatínek s mamikou resp. Německo s Francií dělají vánoce svému dítku Evropské unii, která už má domácí mazlíčky Rumunsko a Bulharsko a teď dostala nového - Ukrajinu. Celou tu tu idylku sleduje zhrzené Rusko, které nemá, s kým by vánoce slavilo a na smutek pije vodku. Podle výrazu Ruska to také vypadá, že posilněno alkoholem chystá nějakou pomstu, jenž by idylku zkazila.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MARTHINEZ: "acid" znamená "kyselina" a je to slangové označení pro LSD.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MARTHINEZ: internet neni pro tebe.
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    ALCATOR:
    BURAN:

    aha, nevěděl jsem, že acid je asi nějakej druh drogy já furt, co má s kyselinou... No, mně to prostě nepřijde vtipný ani tak. Každopádně díky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hm, tak to je dost vytlačený.. ale dik no.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Nápis na dodávce:

    RYDER = Ride'Er = Ride Her (ojeď ji)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    VON_GILOTINE: ryder jakože ride her
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prosim vas unika mi neco na tomhle vtipu? prijdemi z e obrazek je totalne nesouvisejici

    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    podle mě sou sjety voba, jeden mysli, že zastavuje bombu, druhej, že odchází z koupelny doma a ještě při tom chytračí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam