• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GILHAD: Tohle vsechno co pises + jejich nerdsky outfit + pohled toho nejmene porazeneho nerda oprostred. Jestli je v tom jeste neco vic, rad si to necham vysvetlit.
    _K5_
    _K5_ --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Ten ksicht, to, ze nemaji stupinky, takze ten "z nejvyssiho stupinu" je nejnizsi a jeho auto ma cislo 3, ackoli jeho misto je cislo 1. Hahahahaha
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    _K5_: podle mě tam objektivně nic vtipného není. a to ani, když objektivitu dekalibruju na tu nejnižší úroveň. takže asi ten ksicht toho týpka. nebo to, že vyhráli auta. nebo je to animovaný jpg a za hodinu se tam objeví Hitler
    SWT
    SWT --- ---
    _K5_: Tím bych si bohužel vůbec nebyl jistej, obzvlášť v tomhle klubu :)
    _K5_
    _K5_ --- ---
    SWT: jako jo, pohled vítěze je poněkud jiný, než by se dalo všeobecně očekávat, ale pointa v tom asi fakt nebude...
    SWT
    SWT --- ---
    _K5_: Možná tím, že se vítěz mračí? Jen hádám ...
    _K5_
    _K5_ --- ---
    A čím je zvláštní toto? Lupou jsem to tedy nezkoumal a při běžném shlédnutí prostě nic zvláštního nevidím:

    [ CIMCARAK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    FANFAN
    FANFAN --- ---
    MALARKI: A co teprv, když u toho musíš zmáčknou shift, aby to fungovalo...
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    ALCATOR: pro hodně lidí, jsou to nahoře pořád čarovná tlačítka, na která se pro jistotu nešahá, aby se náhodou nerozbil počítač.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MALARKI: plus teda dělat screenshot facebooku foťákem s bleskem, to je hodně pokročilá forma uživatelské nepokročilosti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MALARKI: simple kristýna se snaží anglidsky sdělit "to je jedno"
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Jo aha, díky. Já jsem nepoznal, že ten poslední je tatínek. Teď to dává smysl a ... světe div se, přijde mi to dost vtipné. To je tady celkem nezvyk, ne? :)
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    PRAASHEK: taky možnost. tahle rovina mě vůbec nenapadla, ale má to logiku.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no tam jde o to, že si nejdřív každej myslí, že chce dostat bicykl, ale von si přeje být bicyklem. no a nakonec jsou jedna šťastná rodinka
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    PATISLAV: kluk si přál dostat k narozeninám kolo, ale (kdovíkdo přání plní) to špatně pochopil a změnil kluka na kolo. maminku to mrzí, ale tatínek se s tím v posledním okýnku nakonec nějak srovnal.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    PATISLAV: chlapecek msli na kolo a promeni se v nej. jezdi na nem pak jeho tatinek. takovy absurdni vtip
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    KALIBAN: Win XP
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Takhle napůl je to takový zajíc v pytli... nebyl by link na duplicitní klub který zaručí i tu vtipnost...? :DDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam