• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Protože to bylo ve všech diskuzich asi měsíc zpátky. Teda kromě těch, co ty sleduješ, abych ti ušetřil odpověď;)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jako vtipné to je, ale je na tom ještě něco co nevidím...?

    [ LESS @ Ilustrovany humor beze slov ]
    4PTO
    4PTO --- ---
    HRAFNAIN: + o kompasech a šatech pro družičky
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PRAASHEK: hele, ale já se tady při tom pobavim mnohdy víc, než u samotnýho vtipu; a navíc jsem se přiučil ledacos třeba o lukostřelbě nebo basic inglish, což se mi v onlajnovce může hodit ;D
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    Akorat se sem jdu zeptat a ono se to uz probira....takze vtip je v tom ze to drzi uplne blbe. Dekuju.
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    SALVATOR: SSLDH
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MOTASH: ne nutně. Lukostřelba má různé styly a ty se k tomu staví různě.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A nemůžeme se prostě shodnout na tom, že ten luk drží jako virgo intacta pánské přirození, že by takhle netrefila ani stodolu z pěti kroků a už ten nebohej nevtip nechat odpočívat v pokoji?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Hlavne ten sip by mel byt opreny o luk, ne az uplne nekde mimo o zapesti ...
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    A neměl by ten šíp bejt hlavně z druhý strany toho luku?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARALD: ona ve skutečnosti US angličtina je jednodušší, aniž by to nutně bylo znevažující, protože narozdíl od UK angličtiny místy tíhne k větší pravidelnosti a ignoruje různé výjimky a obraty specifické jen pro určitý kontext.
    Čistě tak na okraj. Nejsem na to úplně expert, takže detaily asi z hlavy nevyplivu, kdysi mi to ujasňovala jedna americká lingvistka když sem se s ní zakecal na téma jednoduchosti učení angličtiny.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    moc hezky jste to zbytečně rozebrali
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    A tak nějak se vlastně nedivím, že si na to focení radši vzala koženou bundu.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Když už teda pominu, že šíp by měl být zasazen do středu tětivy, takhle bude holka střílet krtky do 5m vzdálenosti.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    BEDRICH_: už jasný, díky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam