• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    na prestupu z becka na acko na mustku se ti proste muze stat ze dojdes z becka na becko.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    4PTO: v prostredi Windows 8 je uzivatelske prostredi zvane Metro. Mnoho uzivatelu ma s timto prostredim problem, protoze jsou zvykli na klasickou nabidku Start ze starsich Windows, nebo proste jim nevyhovuje z jinych duvodu. A na mustku maji lide zrejme take problemy dostat se ven z metra, coz muze byt zpusobeno i rekonstrukci..
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    4PTO: Metro je novy design language W8. Neni moc popularni...
    Metro (design language) - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Metro_(design_language)
    4PTO
    4PTO --- ---
    Ok jednou pro me pls:
    Co mají společného Windows 8 a přestup na Praze-Můstku?

    "Jak se dostanu z toho zasranýho metra?"
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DOCKINEZ: von gilotine ti to vysvětli :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Diky ale vsem.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    _K5_: roztrzity jsem furt, pointu mi to nijak neobjasnuje.

    Spis beru nazor WYNDMYLL_238, ze je to blby vtip.
    _K5_
    _K5_ --- ---
    DOCKINEZ: ty jsi nikdy nebyl roztržitý a nikdy se ti nestalo, že sis náhle uvědomil/vzpomněl, že něco... ? A vtip spočívá v tom, že rabi si vzpomněl, ale učitelka to "gesto" vnímala jinak...
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: presne tak. na chvilku to zapomnel: "... po prvních dvou začal bezradně zírat."
    a pak si vzpomnel, kde ta cisla zjisti: "Najednou, jakoby zázrakem, se uklidnil..."

    pozn.: nezda se mi to jako dobry vtip (je to nepravdepodobne, nelogicke a neni to moc vtipne), ale za to uz nemuzu ;)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    WYNDMYLL_238: to mi nesedi. Vzdy rabin rika Jen jsem na chvilku zapomněl, že ty poslední čísla máme napsaná na stropě.

    Z toho vyplyva, ze jinak vi, ze tam ta cisla jsou. A to mi nedava smysl.
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: pet vterin po mne to tu nekdo vysvetlil podrobneji, ale uz ten prispevek zmizel. nuze: pani ucitelka si myslela, ze rabin cislo ziskal nejakou nadprirozenou cestou, slozila mu proto kompliment, ale skutecnost byla prozaictejsi a zbytek cisla byl proste napsany na strope.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    WYNDMYLL_238: furt nic
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: "Podíval se k nebi" -> "... napsaná na stropě"
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, tomuhle prilis nerozumim, chyta se nekdo?

    [ MA747 @ Zidovske anekdoty ]
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    RAINBOF: mj. je to vtip, ktery metaforicky miri na nesmyslnost jakychkoli zabomysich valek, at uz se jedna o konflikty nabozenske, ideologicke, rasove, nyxove, ci jine.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RAINBOF: Mě to přišlo vtipně absurdní, ale třeba se mejlim a něco za tim bude...
    _K5_
    _K5_ --- ---
    SUBTITLES017: taky jsem se chtěl zeptat a pak mi došlo, že to vlastně vím, že umřel tenhle:



    a že trolling spočívá v Giger - Ginger, Aliens - E.T., ...
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADITU: ty jo myslel jsem že ten už je pár roků mrtvej...
    ADITU
    ADITU --- ---
    SUBTITLES017: H. R. Giger (včerateda, ale dneska asi začala záplava GNSP)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam