• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: otevři si na Androidu Google Now, v settings nastav English-US (nebo English-UK) jako jeden z jazyků a zadej hlasovym příkazem "Ok Google - up, up, down, down, left, right, left, right", to Ti tenhle problém vyřeší (ale pššt, moc to nešiř)

    /btw sledujete někdo Castle? s02e04:
    - you know this nigerian e-mail scam?
    - ou, Fletcher didn't pull one of those...
    - no. It looks that someone tried to pull on on him. Fletcher coned the guy for ten gran
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MAKROUSEK: to už jsem udělal, ale začali mi posílat fotky černochů, kterým nerozumím
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PRAASHEK: Napis si o penize do Nigerie.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    na googlení nemám peníze
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PRAASHEK: Zadej do Googlu "Pokropeny kropic", podivej se na prvni grotesku na svete a pokud jeji humor pochopis, pochopils i 419 scammers. Ostatne je v tom i trocha charity, protoze kdyz budou Nigerijci resit posilani beden odpadu po planete, tim min budou okradat lidi o penize. Ostatne pro legraci si vygoogli i "dopis spanelske dedictvi" - tyhlety nigerijske dopisy jsou uz peknych par set let stare. A porad jim na to lidi naleti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já tomu humoru furt nerozumím, může mi to někdo vysvětlit? tím myslím vysvětlit, ne poslat odkaz na nějaké události.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _K5_: hodinky s drtickou konopi. nic vtipnyho na tom neni ale nactileti zhulenci vidi vtip i v tom kdyz prohlasis ze neco vypada jako palice skanku.
    _K5_
    _K5_ --- ---
    Čumim na to už jakou dobu a pořád to nechápu. A ani Google mi nepomohl!

    [ PERPLEX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    HOLAKAC: aha, super, diky za vysvetleni, hned ta sifra dava smysl.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    RIVEEK: Janousek (vlivny lobbista ci tak neco) opilej naboural a najel na asiatku (=zlutaka), a dostal za to 4.5 roku
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    předpokládám správně, že je na tohle potřeba sledovat dění, noviny nebo televizi ?
    Můžete mi prosím někdo objasnit...

    [ CHROCHTADLO @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    OLTSKUL: u aut s turbem obvykle tenhle symbol znaci mnohem vetsi pruser, nez u atmosferickejch motoru.. ale mozna tam bude jeste nejaka souvislost se sponge bobem a jeho vyrazem..
    GREGI
    GREGI --- ---
    TOMMY69: jo on je slepej... kulkul
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    TAP: loool call somebody something znamená, že ho tak nazveš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam