• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    GRAGAGROGOG: to tvoje tam někdo doplnil a dostal banán.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SIRIEN: Jde především o zamyšlení nad věkem Země a životností lidstva.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    SIRIEN: To si možná jen pseudo-filozoficky vykládáš. Filcky tě taky neohrožujou na životě, jsou vůči tobě irelevantní, ale radost z nich nemáš. Země si nestěžuje na smrtelnou nemoc, ale na otravnou nemoc. Lidstvo není rakovinový nádor, spíš vyrážka.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GRAGAGROGOG: pseudo-filosofický "vtip" o tom, jak je lidstvo strašlivě škodlivé a o tom, jak je ve skutečnosti hrozně křehké a pomíjivé. Čtenář se má "zasmát" uvědomění vlastní zkaženosti vůči celé Zemi a všemu sluníčkovému a zároveň tomu, že jednou bude líp (lidi nebudou a Země bude super-sluníčková).

    Dodatek o kontinentech ten pseudo-vtip ve skutečnosti kurví a dodávají ho tam lidé, kterým nedošla pointa, ale chtěli vtip zvtipnit pointou ještě lacinější originálu.

    Osobně na tom shledávám vtipným pouze to, že lidé keří to s hrozně moudrým výrazem říkají a lidé, co se tomu se stejně moudrým výrazem smějí jsou ještě super-egocentričtější a arogantnější, než ti, na jejichž účet se ve své uvědomnělosti smějí - aneb pitomci kterým vůbec nedochází absolutní irelevance lidstva pro celou planetu (nediné, co ovlivňujeme, je biosféra - a to se ještě fakt nedá říct že bysme jí dělali něco jen vzdáleně tak hrozného, co jí geologická činnost Země případně události prinesené okolním vesmírem neudělaly samy)


    (sorry za formulaci, tenhle vtip mě zaráží svojí demencí už někdy od střední - resp. mě irituje že je okolo dost pitomců na to, aby pořád ještě koloval)

    ((kdo jste mu dal ve Vtipech plusíček, vůbec se nestyďte dát mi tu za tu hrubou urážku mínusíček, spraví vám to den))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BLOODRAT: dik, ja si prave rikal, ze nejsi zadny mlicnak.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    TURNPIKE: http://en.wikipedia.org/wiki/Three-Fifths_Compromise

    5 otroků se počítalo jako 3 svobodní lidé
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    BLOODRAT: tam som cital tento:

    What do you call 5 black men having an orgy?
    A threesome

    absolutne ho nechapem.
    iMootube comments on What's a joke that is clever, but so dark you feel bad for laughing?
    http://www.reddit.com/...it/comments/2l1d0a/whats_a_joke_that_is_clever_but_so_dark_you_feel/clqk42t
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PISKVOR: spíš "střetnout se s". A pomocné "get" pak navazuje na tu následnou větu "(you get) murdered..."

    S touhle anglickou jazykovou hříčkou to už trochu vtipné je, ale obávám se, že její překlopení do češtiny není úplně proveditelné.


    BLOODRAT: s angličtinou očividně problém je :)
    YOU cross the Queen and prince Charles" =
    a) zkřížíš královnu a prince
    b) střetneš se s královnou a princem (jako ty, s oběma naráz proti sobě)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    VON_GILOTINE: Není to úplně blbý dotaz. Je mi dvaatřicet...v tu dobu kdy exla Diana jsem cestoval po světě a měl naprosto jiné starosti než sledovat podrobnosti donekonečna rozpitvávané bulvárem.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BLOODRAT: promin jen blby dotaz, nemuze to byt vekem ze to nepamatujes?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Ok, teď už to dává smysl, díky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BLOODRAT: Ja to ctu jako "naseres (Charlese a kralovnu), nechaji te zavrazdit v tunelu"
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PISKVOR: Tak jasně, s angličtinou není problém, ale nějak mi nedochází, jakou souvislost mají (případné) neshody Charlese a královny s vraždou v tunelu. Ať to rezebírám zleva, zprava.
    Kompletní kontext tady - http://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/2l1d0a/whats_a_joke_that_is_clever_but_so_dark_you_feel/

    A je to reakce na Rededitu, odkaz v černohumorných vtipech by Kerray:

    My Girlfriend wanted me to treat her like a princess for her birthday. So I took her out, got her drunk, and crashed the car.
    trvalý odkaz
    [–]tupac_chopra 2425 bodů 7 hours ago
    why did princess Dianna cross the road?
    Momentum.
    trvalý odkaznadřazený
    [–]sebkurnia 1470 bodů 7 hours ago
    What do pink Floyd and princess Diana have in common? The wall was there last great hit
    trvalý odkaznadřazený
    [–]ForkChallenge 831 bodů 6 hours ago
    Did you know she had dandruff? They found her head and shoulders in the glove box.
    trvalý odkaznadřazený
    [–]suburban_white_boy 607 bodů 6 hours ago
    What do you get when you cross the queen and prince Charles?

    Jinak pecka, ale tady jsem se zasekl a z nějakého důvodu mě to zajímá...asi mám zbytečně moc volného času.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BLOODRAT: "cross" muze znamenat "zkrizit," ale i "nastvat"; no a viz kolega, konspiracni teorie o vrazde princezny Diany. (To je teda vtip hodne s krizkem po funuse;))
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    BLOODRAT: asi diana a její "vražda" v tunelu...myslím, že Ti nic neuníká, prostě to jenom není úplně vtipný :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    What do you get when you cross the queen and prince Charles?
    Murdered in a tunnel.

    Nějaká souvislost o Charliem mi uniká?
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    GANDHI: tady píšou 13%

    Race and ethnicity in Colombia - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Race_and_ethnicity_in_Colombia

    Jak jsem napsal, moje reakce byla motivovaná jen hnidopišstvím na druhou, ničím jiným :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    HWLLFFRDD: heh, to je jako dovozovat silnou populaci cernochu v cechach z fotky nocniho Vaclavaku:) co jsem koukal na prehledy tak nemaj v populaci Kolumbie ani takovy zastoupeni, aby jim pridelili procetualni hodnotu.

    Byla to jen arazka na "cernousci nepochopili" k videu kde je to samej oslosukajici mestic:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam