• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ALCATOR: děkuju. tohle bylo fakt komplikované. ani teď se nesměu, ale chápu a je mi smutno. kor když vím něco o zdr. technice.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    FATBOZZ: Na Slovensku je teď skandál, že Piešťanská nemocnice nakoupila Computer Tomograph (CT) za trojnásobek ceny, za kterou ten samý kupovali v Česku; skandál je o to větší, že původně poptávali model X, kde dvě firmy nabídly ceny lišící se jen o nějakých 100 euro (očividně domluvení), tak výběrko zrušili, a teď, za model X+1, chce dodavadel o 600.000 euro víc (původně chtěli milion).

    Má to dopad až do Slovenské vlády, padla kvůli tomu ministryně zdravotnictví.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ZUZKAOU: Stařeny? To znám jako "Báby".
    Každopádně dík za nakopnutí, teď už to dává smysl ")
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: respektive Otec by mohl přinášet víno Ježíšovi ku příležitosti oslavy zmrtvýchvstání (Bože, tys to zvládl). A Marie je tam prostě za rodinu a Josef žárlí i po 34 letech.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: Možná to bude narážka na trojjedinost a její wibbly wobbly timey vimy, ale abych si tím byla jistá, tak tam chybí Strašidlo.

    BLOODRAT: To je spíš poetické vyjádření šíré ruské duše - 20. léta v Paříži - plno ruských emigrantů - a to té vzdělané vrstvy. úsvit, alkohol a chandra. Viz třeba Daniel Charms.

    Vypadávající stařeny

    Nějaká stařena se z nadměrné zvědavosti vyklonila z okna, vypadla a potloukla se. Z okna se vyklonila druhá stařena, začala se dívat dolů na tu potlučenou, ale z nadměrné zvědavosti se také příliš vyklonila, spadl a potloukla se.
    Potom vypadla třetí stařena, pak čtvrtá a pátá.
    Když vypadla šestá, přestalo mě to bavit a šel jsem na Malcevský trh, kde prý jednomu slepci darovali pletenou šálu.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Paříž, dvacátá léta. Město se pomalu probouzí do nového dne. V jednom z barů na Montmartru sedí poslední dva hosté. Jeden z nich se zvedne a vyleze na piano. Stáhne kalhoty a ztěžklým jazykem praví:
    "Vladimíre Alexandroviči já jim to tu všechno pochčiju."
    Druhý host zvedne hlavu od nedopité sklenky koňaku.
    "Nedělejte to Ivane Petroviči, nepochopili by vás."

    Mám tady díru v historii a mé google fu devalvuje levné bílé víno, posviťte mi někdo baterkou.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    SHEALA: prostě mu přines svoje víno, protože si myslí, že to co dělá ježíš z vody je hnusný.....a zbytek je jenom narážka nato že marie byla neverna josefovi s bohem
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ale houby, je to prostě návštěva po letech
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    nojo ale nějak mi z toho vyplynujo že se synek narodil dřív než byla marie tehotná?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    asi to byla původně minerálka, ale nechal ji synka zabalit
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    nechapu to s tím vínem .... no nic :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHEALA: Neposkvrnene poceti, v nekterych kruzich zname tez jako "zenska k tomu prisla, nevedela s kym," resp. "trapna postava Josefa, Jezisova pestouna."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHEALA: nuž kdo udělal josefově marii malého jezuláta? :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Navrhuju doplnit do záhlaví "Zanechte vší naděje, kdo vstupujete."
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    NELLAS: tajne jsem doufal ze je v tom treba nejaky hlubsi vyznam jez mi zde pomuzete osvetlit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FEKALNIK: A přišel ses zeptat na vysvětlení vtipu nebo se pochlubit, že ti to vtipné nepřijde? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam