• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TWORBO: prostě jenom pěkná fotka :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    TWORBO: Asi letadlo + mrakodrapy? Ha ha ha.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    co je vtipnyho tady, ma to sedmadesat lajku a ja to nevidim...
    [ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    popravdě má podle mě k renesančně dramatickému výjevu mnohem blíž ta originální fotka (a taky víc postav=víc zúčastněných, kteří budou na obrázku, nedělejte si iluze o modelech, většinou to byli zazobanci, kteří na obrázku chtěli být)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    WRYKOLAKAS: A vtip na druhou tkví v tom, že ono se to asi až tak "nesešlo", jako to fotograf pečlivě oříznul.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    KONOPASLIK: známá věc pro lidi co profesionálně fotí, že objekt zájmu musíš do snímku umístit ne na střed jak by každej laik řek, ale jsou určitý místa, kde to prostě vypadá pro lidský oko líp... a tady na tom snímku se to sešlo úplně dokonale, všechno podle zlatýho řezu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKRU: tohle čtení je lepší, než ta mrtvá veverka :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SKRU:
    PISKVOR:
    SKRU:

    - "Zmrzlý veverky padaj ze stromů, a my furt musíme chodit do školy!"
    - "To jako fakt??!"

    Je to vtipné tou absurditou situace, kdy je venku taková kosa, že ani veverka se svým huňatým kožíškem a survival instinktem nedokáže přežít, a lidi, tedy tvorové stavění na pohyb v nadnulových teplotách, musí jít do ŠKOLY (!!!)

    SKRU
    SKRU --- ---
    TURNPIKE:to neni fakt, ale tvuj dojem. a muj dojem zase je, ze je to narazka na nejakej idiom nebo jinej vtip nebo UL. pokud nechces patrat se mnou, tak nepatrej a venuj se necemu jinymu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TURNPIKE: Dejme tomu. Nicmene porad nechapu takovou reakci *pote*, co jsem podekoval za vysvetleni a sel si stezovat tam, kde jsem ho nasel? ("Ok, dik; jdu si stezovat do ustavu.") Pokud bych tu s tim tapetoval, pochopil bych - u dvou prispevku mi ta reakce pripada malicko ... hystericka.
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    PISKVOR: vime: drobny rozdiel existovat moze, smutne je ze ho rozoznas len ty. nam ostatnym ostavalo predpokladat ze sa tu vylievas z toho ze to nieje vtipne. ale tebe pritom nedojde pointa, aj keby ta trafila priamo do hlavy. ked myslis ze je to mensi fail, nech sa paci. (ak som zabudol neake "vime" tak si ho dopln prosim)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TURNPIKE: Existuje drobny rozdil mezi "chapu pointu a neshledavam ji vtipnou" a "nenachazim pointu," vime? Vsimneme si rovnez, ze si nestezuju na nevtipnost; dokonce jsem k zahlavi odkazal "jdu si stezovat do Ustavu," protoze tam jsem ho *nasel*, vime?
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    PISKVOR:
    SKRU: fakt, pre vstup do tohto klubu by sa mali robit testy z recitacie "zahlavi"
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SKRU: Dann gibt es dort vielleicht noch etwas, was ich nicht sehe. Das ist auch möglich.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: Ok, dik; jdu si stezovat do ustavu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam