• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    MATHES: Dík. Už první dva stripy ukázaly, že to je úroveň ala základní škola a kanadské žertíky typu pasta na klice - "hele, von si opatlal ruku, chachacha, no to je kanada!"... takže jsem se nespletl a vtipné to (z mého pohledu) prostě opravdu není.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ZIDANE: Piko23 objevil původní comicsovou tvorbu dědy Joana Cornelly. No, a o něm už jsme tu psali.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PRAASHEK: Aha, teď je to teprv konečně vtipný. Dík.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: ta slepice vlevo dole pamatuje Hitlera (a ty ostatní taky. ostatně, kdo by nepamatoval Hitlera, že?)
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    D13: ten dvorecek je na svermove
    D13
    D13 --- ---
    D13: ten pohar je samozrejmne ze Stanley Cupu
    D13
    D13 --- ---
    SALVATOR: Protoze Jarda s poharem na dvorku se slepicema v horni dolni...jde jen o ten kontrast
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Už to má skoro 100palečků a já furt nevim proč... [ 7PLUTO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    aha, já myslel, že každej dvojrámeček byl z jiné pohádky :)) poznal jsem jenom tu první část. ani jsem nerozeznal oprašovač, vypadá jako mop zkříženej se štětkou na hajzl
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    BOBBYLON: jde o to, že princ byl prokletej ve zvíře a celý jeho služebnictvo ve vybavení zámku ... no a když bylo prokletí zrušený, tak svícen zjistil, že to oprašovalo bylo jen oprašovadlo a né prokletej člověk, tak si z něj všichni dělaj srandu
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    PRAASHEK: myslíš krásku a zvíře, verzi od disneye? :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: brilantní vysvětlení :))) ale počítám, že to bude odkaz na v agloamerickém světě známou pohádku, která mi byla doteď odepřena
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    BOBBYLON:
    prokletí - [polibek] - všechno cajk
    prokletí - [???] - všechno cajk
    prokletí - [polibek] - vypadá jak čůrák?

    (????)
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    FIONOR: no hlavne "Need help with your reading?" je IMHO pouzivano ve smyslu, jestli potrebuje pomoct s dohledanim zadane literatury pro pripravu treba do skoly (v USA na konci seminare casto dostanes seznam literatury pro pripravu na pristi seminar... proste "reading" .. takze vyrazis do knihovny a .. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FANFAN: a bylo hodně lidí se rozloučit?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    FEKALNIK: FANFAN: nebude to spis Bedřich Šetena, kterej daboval Montyho Burnse?
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    FEKALNIK: Já pohřbívala Svěcenýho a Spálenýho... Dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam