• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jj, tohle do tvé bible, tedy dikobrazu, nedošlo
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    MATHES: Dík. Už první dva stripy ukázaly, že to je úroveň ala základní škola a kanadské žertíky typu pasta na klice - "hele, von si opatlal ruku, chachacha, no to je kanada!"... takže jsem se nespletl a vtipné to (z mého pohledu) prostě opravdu není.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ZIDANE: Piko23 objevil původní comicsovou tvorbu dědy Joana Cornelly. No, a o něm už jsme tu psali.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PRAASHEK: Aha, teď je to teprv konečně vtipný. Dík.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: ta slepice vlevo dole pamatuje Hitlera (a ty ostatní taky. ostatně, kdo by nepamatoval Hitlera, že?)
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    D13: ten dvorecek je na svermove
    D13
    D13 --- ---
    D13: ten pohar je samozrejmne ze Stanley Cupu
    D13
    D13 --- ---
    SALVATOR: Protoze Jarda s poharem na dvorku se slepicema v horni dolni...jde jen o ten kontrast
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Už to má skoro 100palečků a já furt nevim proč... [ 7PLUTO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    aha, já myslel, že každej dvojrámeček byl z jiné pohádky :)) poznal jsem jenom tu první část. ani jsem nerozeznal oprašovač, vypadá jako mop zkříženej se štětkou na hajzl
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    BOBBYLON: jde o to, že princ byl prokletej ve zvíře a celý jeho služebnictvo ve vybavení zámku ... no a když bylo prokletí zrušený, tak svícen zjistil, že to oprašovalo bylo jen oprašovadlo a né prokletej člověk, tak si z něj všichni dělaj srandu
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    PRAASHEK: myslíš krásku a zvíře, verzi od disneye? :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: brilantní vysvětlení :))) ale počítám, že to bude odkaz na v agloamerickém světě známou pohádku, která mi byla doteď odepřena
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    BOBBYLON:
    prokletí - [polibek] - všechno cajk
    prokletí - [???] - všechno cajk
    prokletí - [polibek] - vypadá jak čůrák?

    (????)
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    FIONOR: no hlavne "Need help with your reading?" je IMHO pouzivano ve smyslu, jestli potrebuje pomoct s dohledanim zadane literatury pro pripravu treba do skoly (v USA na konci seminare casto dostanes seznam literatury pro pripravu na pristi seminar... proste "reading" .. takze vyrazis do knihovny a .. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FANFAN: a bylo hodně lidí se rozloučit?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    FEKALNIK: FANFAN: nebude to spis Bedřich Šetena, kterej daboval Montyho Burnse?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam