• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    COOLER
    COOLER --- ---
    TOREIP: tak to už mi ten vtip dává smysl :)
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    TOREIP: krom toho "yes".
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    COOLER: ta konverzace je original z filmu, az na to, ze kdyz otevre ty dvere, je tam bdsm mistnost a buchta nechape.
    COOLER
    COOLER --- ---


    to jako když paří, tak je konec vztahu
    nebo nějaká narážka na 50 odstíny šedi, kde ho bere do playroomu? (neviděl jsem)
    popř. jiná pointa?
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    COOLER: nemachruj
    COOLER
    COOLER --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CRUSHEER: maj takovy diry v silnici, ze se tam daji sazet kytky

    jinak rika se tomu guerilla gardening a lidi to delaji aby zkraslovali okoli, nebo pripadne upozornili na neco, jako v tomhle pripade
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HARALD: Na rofl ne, ale je to skvélá inspirace na vánoční/narozeninový dárek, už teď mám několik adeptů. Ještě bych chtěl tu verzi krabice z výlohy, která má čelní stranu s fotkou hotového puzzle vyšisovanou sluncem do nevídána.
    HARALD
    HARALD --- ---
    TAMARIX: Obvyklé skládání puzzle probíhá od okrajů a jak ubývají dílky, bývá skládaní čímdál jednodušší.

    Tady okraje nejsou a máš tam extra dílky. Je to spíš k pousmání, co si lidi na sebe nevymyslí, což dokazuje i popisek "sadismus" od autora příspěvku. Na rofl to není.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAMARIX: snažil jsem se to pochopit, ale dycky mi pár tam kousků nezapadlo... :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SIRIEN: to je o zvyk :)
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    DARKJESUS: Dagssonův absurdní humor, leckdy až vtipně nevtipnej. Ne nadarmo se jeho tři nejúspěšnější knihy jmenujou "Should You Be Laughing at This?", " Is This Supposed to be Funny?" a "Is This Some Kind of joke?"

    ¨
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MAKROUSEK: teda, to je dobře přepitvané :D Řek bych že pointa je mnohem prostší než nějaký oxytocin - zkus si šukat když při tom permanentně šlapeš na Lego kostičky a do ucha Ti řvou dětský hračky.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DARKJESUS: Damned nyxdroid.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    rekla bych, ze to odkazuje na takovyto pozvani na neco (sbirka motylu, tenis) kdy zvouci chce ve skutecnosti pozvaneho osukat. a ze ten si to muze uvedomit az docela pozde.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    DARKJESUS: Je to nejspíš v tom zjevném rozdílu mezi tenisem a análním sexem. Vtip je v tom, že i přes ten zásadní rozdíl mezi těmito praktikami to chlápek vpravo pozná až když má péro v zadku.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MAKROUSEK: dik ale ptal sem se na uplne jinej strip, myslel jsem, ze linkem primo na nej se takovymhle nedorozumenim vyhnu ;) ptal jsem se na toho Dagssona nad tim
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DARKJESUS: Jako ze chtej sukat, ale furt jim neco pripomina jejich dite. Coz je antikoncepce (protoze oxytocin snizuje sex drive). A tak se snazi kazdy takovy podnet premenit v sexualni. Lego - bolest - sm. Yankie doodle - cowboy - cowgirl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam