• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NVT
    NVT --- ---
    SALAMAN: Říkám, zlidovělo to.
    NVT
    NVT --- ---
    ALESH: "Jsem na tenise, ty kudrnatá píčo" je SMS, co Plesl (který si o sobě myslí, že je velice vtipný, ba nejvtipnější člověk na světě) poslal jako šéfredaktor jinému šéfredaktorovi na nějaký dotaz. Zlidovělo to, protože to vystihuje celkové Jarinovo chování.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Uz delsi dobu narazim na vtipky na adresu Jaroslava Plesla. Chapu ze to je proste dement, co pritahuje trolling, ale poraad nevim, odkud to vse pochazi: "Bo sem na tenise, ty kudrnata pico" , "Nejvtipnejsi clovek na svete" atd.
    COOLER
    COOLER --- ---
    WRYKOLAKAS: řekl bych, že před elektronickou cedulí odjezdu vlaků
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    WRYKOLAKAS: v Brne, hned u Svobodaku.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    když už jsme u těch pražákizmů....
    když si daj dva sraz na masaryčce v půl osmý ráno, kde přesně na tý masaryčce se to myslí?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    lol takze stolek uz je triforce nebo v pet na karlaku. poznas podle nej newfagy. dyt to je..hmm.. ctyri roky asi co
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PRAASHEK: V originale tam samozrejme nebyly ty tri tecky na konci.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mimojiné autorka uvítací věty z nih
    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...
    NOP
    NOP --- ---
    Stolek kupovala/prodávala Zuzana.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KALIBAN: Se stolkem to nebyl Mojma
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HONZAK89: pokud si dobre vzpominam, tak shanel stolek, dal nekam inzerat, koupim stolek, takovej takovej

    na coz ho strasne moc lidi vytrollilo s tim ze od nej ten stolek vezmou, okamzite si pro nej prijedou... kde ho ma, jeslti ma vic fotek a tak, pak mu davali negativni reference a podobne
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    WRYKOLAKAS: Myslel jsem si, že to stíhám sledovat ale se stolkem jsem taky mimo.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    teď v novejch internetovejch hitlerech, tak se furt mluví o nějakym Mojmovi, to bych ještě chápal, ale o co jde s tim stolkem co někdo nabízel? tenhle mem jsem nějak propásnul
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ALCATOR: chyběl mi kontext. A víc mě pobaví složka ikea než hokej :)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ALCATOR: Hnedy koberec jmenem HOVEN a reklama "Vyprodej HOVEN" je take z jejich dilny :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MAR_TINA: A je to opět v duchu IKEA humoru - IKEA má dlouhou historii názvů výrobků, které vypadají směšně, když je čte někdo odjinud, a tak je to ideální terč pro vtipu typu "Masové kuličky HAATAATITLAA" (v době skandálu s koňským masem v hypermarketech) apod.

    Proto SAALAAK
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TARMAQ: malem bych zapomnel, ten golman se jmenuje Alexander Salák..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MAR_TINA: nazev toho cedniku je odvozen od jmena ceskeho hokejoveho golmana chytajiciho na prave probihajicim mistrovstvi sveta v lednim hokeji, ktery mel smulu na lacine goly..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam