• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SKRU
    SKRU --- ---
    DAVIDO: aha nudej se;)
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    SKRU: Smejou se mu asi stejnym zpusobem jako by se smali tobe v hospode kdybys dosel v ruzovy kosili a s buzertaskou.
    SKRU
    SKRU --- ---
    PRAASHEK: no to snad sem pochopil, ze ty ursoekvini sou jako hetero a ty ursounicorni maj bejt gej..ale ten vtip? jakoze se tvari drsnacky, nevoholenej a pritom je hned videt, ze je gej?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKRU: že má stejnou barvu spodku, jako teplouš jednorožec u baru :)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    AIM_FREEMAN: ID LEMUR bude vědět ;)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    PYROMANEK: :)) jj, uz si matne pamatuju, ale nevim uz kdo to prvne zahlasil.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    AIM_FREEMAN: tak v pet na karlaku a beda ti, jestli zas neprijdes
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    PILA_V_TOBOGANU: to je přece polreich, největší žijící český gurmán - a jí nanuk' fuj'. poznal jsem ho podle bot. .)

    stolek si pamatuju detailně, ale v pět na karláku jsem nestihl. připomeňte
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    PILA_V_TOBOGANU: ty jeho boty..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    musí se skrývat aby si dal nanuk. otázkou je proc.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PILA_V_TOBOGANU: a to by mne také zajímalo, nevydekódoval jsem z toho nic víc, než pohl3rdreicha co žere nanuk. možná ho v následující scéně vymrdá ten kůň do prdele nebo tak, ale není to jisté
    PILA_V_TOBOGANU
    PILA_V_TOBOGANU --- ---
    ahoj, co je prosim tady za pointu? Nejaky palce nahoru to ma (i kdyz prevazujou ty dolu), tak jsem asi neco prehlidnul nebo neznam souvislosti. dik

    [ CIMCARAK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LIQUID_SOUND: Imho má ten pán tetování z koncentráku.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALESH: tak jeden z pramenů toho zlidovění jsou lidi okolo Žít Brno - cca 2 roky před tím, než začali s politikou.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SALAMAN: sem neznal.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NVT: poslal to Balšínkovi, kterej s nim taky pekne vyjebaval. je to zamotanejsi..
    NVT
    NVT --- ---
    SALAMAN: Říkám, zlidovělo to.
    NVT
    NVT --- ---
    ALESH: "Jsem na tenise, ty kudrnatá píčo" je SMS, co Plesl (který si o sobě myslí, že je velice vtipný, ba nejvtipnější člověk na světě) poslal jako šéfredaktor jinému šéfredaktorovi na nějaký dotaz. Zlidovělo to, protože to vystihuje celkové Jarinovo chování.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam