• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: vidim na svem uctu akorat ze nejakej blb z CR se snazil poslat cosi a nebyl dostatecne kryty financemi..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: poslal jsem $51 abys měl na taxík z hospody a nyní očekávám vysvětlení
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ok posli me $50 a ja ti to jako nechapavci jako ty vysvetlim
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to není vysvětlení vtipu, chci poznat vtip + jejich vysvetleni, jak avizuje název diskuse. jinak požaduji vrácení peněz reflektujích časovou investici do zdejší debaty.
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: nechapes pac se blbej.. chces vedet jeste neco vice ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to nechápu, můžeš to vysvětlit?
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ani si nezapaluj jednoduse se podpal
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já jsem oficiálně afroameričan z jihu, ale klidně tě zapálím, je-li to tvé přání
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: blow me please poblblej cechu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: promiňte, soudruhu američane. holt tyhle slovníkově nejisté pojmy budí zmatky, to ale neznamená, že to je špatně a musí se za každou cenu někdo stavět do boje
    FESTER
    FESTER --- ---
    SHEALA: ok bbbr easter bunny... a co poterbujes pochopit ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NELLAS: brrr easter bunny :-)
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: koza nebo ovce koho to sere ? nerozlisujem... muslim omrda oboje !
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    američanové to taky dost blbě rozlišují, stejně jako krysa vs potkan je rat a vlastně nevíš, co sis přinesl v rukávu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SKRU: OK, omlouvám se za mystifikaci. Coby městské dítě prostě nepoznám zajíce od králíka. A tak nějak jsem to odvozovala od toho, že máme velikonočního zajíčka (Easter bunny) :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    zebra žebrá žebra
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAPINA: panda zkřížená s králíkem! to je určitě z austrálie budoucnosti, snad se jim tam daří
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já si taky dycky myslel, že jsou to žebra a pořád čekám, až se z nich vytvoří ženy
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FESTER: kdepak, skunk je zelenej, to uz jsem hulil
    FESTER
    FESTER --- ---
    SLEEPLESS8: ses si jistej ze zebra ? ja bych spise tipoval na skunk
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TAPINA: Ja si celou dobu myslel ze je to zebra. Nekde jsem cetl ze je taky cernobila..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam