• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Dobrá, pánové, tedy pro špatně chápající jedince, feťáky a psychopaty. Jděte se vzájemně trollit třeba do pošty :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: na moje komplexy chodí čumět kamarád architekt a dycky si je pochvaluje, dokonce i místní statik po zemětřasu uznale kýval hlavou
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: ani já nejsem schopen to vysvětlit na dvou řádcích běžného textu. na třech už by to možná šlo, ale nebudu riskovat misinterpretaci, která se bude nabízet, neboť toliko různých vlivů a možná i nepatřičných idejí může vniknout do studia diskuse mezi dvěma jedinci, z nichž minimálně jeden jest lidoopem, že raději uvolním břémně tvé i své pouhým prohlášením "původně to byla legrace, ale nyní se tomu směji"
    FESTER
    FESTER --- ---
    NELLAS: yap.. praasek dostal na prdel a tak si ted leci komplexy :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ok , splnim ti tve prani s hezkou pisnickou zvana Fuck yourself as much as you can :)

    enjoy :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Mohl by mi někdo vysvětlit pointu konverzace mezi Festerem a Praashkem?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    rozhodl jsem do se do vzdělání investovat maximálně $51 denně, tudíž tvoji pedagogickou kariéru podpořím nejdřív za 24 hodin. zatím mi pošli aspoň hezkou písničku plz
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: jo vysvetlim.. $50 bucks again.. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: tomu taky nerozumím, vysvětlíš plz?
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ya right nackovej fetaku :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: to bude asi ten pán, cos mu prodal "cigaretu" při poslední návštěvě :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: vidim na svem uctu akorat ze nejakej blb z CR se snazil poslat cosi a nebyl dostatecne kryty financemi..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: poslal jsem $51 abys měl na taxík z hospody a nyní očekávám vysvětlení
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ok posli me $50 a ja ti to jako nechapavci jako ty vysvetlim
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to není vysvětlení vtipu, chci poznat vtip + jejich vysvetleni, jak avizuje název diskuse. jinak požaduji vrácení peněz reflektujích časovou investici do zdejší debaty.
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: nechapes pac se blbej.. chces vedet jeste neco vice ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to nechápu, můžeš to vysvětlit?
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ani si nezapaluj jednoduse se podpal
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já jsem oficiálně afroameričan z jihu, ale klidně tě zapálím, je-li to tvé přání
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: blow me please poblblej cechu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam