• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARALD: obecně s Tebou souhlasím, nicméně - zrovna Mario... to je taková jako kulturní klasika západní civilizace. Asi jako kdyby tu někdo chtěl vysvětlit vtip s Vetřelcem - jako samozřejmě, že tam někde venku je nejspíš někdo, kdo neví, co Vetřelec je (tj. nejenže ho neviděl, ale fakt vůbec netuší), ale tak nějak nepředpokládáš, že někoho takového kdy potkáš a když, tak to vyvolá určitý údiv...

    Chápeš, je rozdíl mezi neznat nějakou, byť obecně třeba známou, hru a neznat kultovní záležitost která je vetknutá do okolní kultury.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Prosím, vysvětlujte. Nekomentujte neznalost.

    Hodně často je důvodem žádosti o vysvětlení neznalost kontextu. Nikdo nezná všechny hry, filmy nebo netové memy. Že daný vtip spadá do vašeho okruhu by vám mohlo sloužit jako důvod k vysvětlení. Údiv, že existují lidi s jinými zájmy než těmi vašimi by vás zas tak udivovat neměl.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TYRKYS2: neznáš nejznámější hopsacku všech dob? ta byla stará když sem byl malej. (a to některý moje hračky mladí jsou předmětem sběratelských vasni)
    doporucuju doplnit.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    TYRKYS2: omg, tos před tejdnem vylezla z jeskyně? nebo sis koupila první komp v životě a poprvý se přihlásila na net?
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    WRYKOLAKAS: Nevěděla jsem, že je to jakýsi Mario. Natož to, že je instalatér.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    TYRKYS2: tys nevěděla, že Mario je instalatér?
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    MATHEZ: Dík. Nevěděla jsem, že je instalatér.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    TYRKYS2: mario je instalater, z morbidni vraždy pana hovno dostane depku, houbicky ho zatknou a v base se obesi...
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    V přechodu ze čtvrtého na pátý obrázek jsem se ztratila [ TOXICMAN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ADITU
    ADITU --- ---
    SHEALA: Wii U výslovnostně podobné jako wee (malý, titěrný - používané často Skoty) a ewe (ovce).
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OTAVA: F***!
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    THRAWN: Musis videt film Kingsman / Tajna sluzba. Tam superpadouch (Samulel L. Jackson) da vsem lidem simku zadarmo a nsledne v nich pres mobilni telefon s tou simkou vyvola zachvat vrazedneho silenstvi.
    SKRU
    SKRU --- ---
    LOJZEE: ale on to neukrad, on to hned vratil, akorat jinam, prastrejda to potvrdi, chapete to sefe?:))))
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ATUARFIK: ah. diky za prozreni ;)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SHEALA: ale prd. Dokazes i predstavit roztrzitejsi potvoru nez octomilku s sas?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MALARKI: posledni dobou se rozmohlo na fb video, kde se tenhle kuchtik zpovidal zdenkovi z kradeze a diky svemu osobitemu stylu se stal ze dne na den nejpopularnejsim kucharem. nemuzu najit original. v originale se z toho snazi vylhat a rika neco jako oni mi pak volali, ze jsem to dal do jinyho hrcniku. proste uplny nesmysly.
    https://www.youtube.com/watch?v=xkScPQjWho8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam