• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    EKG
    EKG --- ---
    ZIDANE: Vtip nemusi, jenom ridic. Coz v dusledku prida trochu zmateni.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PISKVOR: Odpověděls za mne. Zlý slovensky - česky zlý, ale i špatný. Vodič - česky vodič, ale i řidič. A v tom je ten vtip, proto musí vtip být slovensky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BOBBYLON: Slovni hricka ve slovenštině (a ten jazyk je podstatný). Zlý - nesprávný nebo nemorální. Vodič - řidič nebo vodivý materiál. Nemorální řidič je špatně vodivý - to v češtině nedává smysl.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAP: profesor se koukám pouze ostříhal a převlíkl a přijel raději rovnou z šedesátých let, vypadá mladší
    NIXX
    NIXX --- ---
    TAP: jasně, to už jsem pak pochopil... díky :)
    TAP
    TAP --- ---
    NIXX: původní fotka je samozřejmě nerozmazaná, setkání hlavních postav Back to the Future po 30 letech:
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NIXX: supermaria znas?
    NIXX
    NIXX --- ---
    FEKALNIK: posluž si ;-)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Back to the Future jsem neviděl a Michaela J. Foxe neznal

    NIXX
    NIXX --- ---
    FEKALNIK: aha, díky za hint... s trochou Googlení jsem se k tomu dobral. Back to the Future jsem neviděl a Michaela J. Foxe neznal, takže jsem se nechytal.
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    NIXX: cestování časem?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    ATUARFIK: aha, sem retard :-D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    HARVIE:
    3. (nenápadně Masonovi, který napovídá ze křoví) "Házej!" (myšleno další hlášku)
    4. (člověk ve křoví dokončí větu "...and fuck you." - myšleno randící chlapec tu slečnu. Ten to ale pochopí jako určené přímo jemu ve významu "jdi se vycpat" a osočí se na napovídajícího) "Ty se di vycpat, Masone."
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SLEEPLESS8: tak to ja tak maximalne chodim na dvounulku

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK: pouziva se to i tady - "Jdu na dvojku" ale asi to nepouziva zas tak moc lidi..
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    FALCO:
    FEKALNIK:
    nebo jen neumite dost anglicky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam